1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Nefes Yer Eksi 2 Oyuncuları! Nerede Çekildi? İşte Merak Edilenler..

Bu yazımızda Nefes Yer Eksi 2 filminin oyuncuları, nerede çekildiği, konusunu ve vizyon tarihini sizlerle paylaşacağız. TRT ve Mustafa Cihat Durmuş ortaklığı ile çekilen filmin senaryosunu ise Hakan Evrensel üstlenmektedir.

Yer Eksi 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Çekimleri tamamlanan Yer Eksi 2 filminin fragmanı yayınlandı. 17 Şubat 2023 tarihinde ise sinemalarda olacak. Özellikle Nefes Vatan Sağolsun filmini sevenler Nefes Yer Eksi 2 filmini merakla bekliyor.

Nefes Yer Eksi 2 Oyuncuları!

İşte merakle beklenen Nefes Yer Eksi İki filminin oyuncu kadrosu:

Murat Yıldırım

Nefes yer eksi 2 murat yıldırım
Murat Yıldırım – Tayfun Yüzbaşı

13 Nisan 1979 yılında Konya’da doğan ünlü oyuncu Murat Yıldırım şuan 43 yaşındadır. 2016 yılında İman Elbani ile evlenen Murat Yıldırım, Ekim ayında ise ilk kez baba oldu. Murat Yıldırım Nefes Yer Eksi 2 filminde ise Tayfun Yüzbaşı karakterini canlandırıyor.

Şahin Kendirci

Şahin Kendirci
Şahin Kendirci

14 Şubat 2002 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Şahin Kendirici şuan 20 yaşındadır. Şahin Kendirici’yi hepimiz 2014 yılında katıldığı O Ses Türkiye yarışmasındaki birinciliği ile tanıyoruz. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Bana Masal Anlatma filminde yaşamıştır.

İlker Aksum

İlker Aksum
İlker Aksum

23 Mayıs 1971 tarihinde dünyaya gelen tecrübeli oyuncu şuan 51 yaşındadır. Nefes Yer Eksi 2 filminde de kendisini izleyeceğiz.

Nefes Yer Eksi 2 Filminin Konusu Nedir?

İki bin metre yükseklikteki karakolun komutanı olan Tayfun Yüzbaşı’nın görevi zorlu coğrafyayı güvenli yapmaktır.

Nefes Yer Eksi 2 Filmi Nerede Çekildi?

Filmin çekimleri artık bitti. Filmin nerede çekildiğini merak ediyorsanız ise, film Niğde’nin Çamardı ilçesinde çekilmiştir. Burada çekilmesinin sebebi ise Niğde’nin dağlarının film için uygun olmasıdır.

Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapın