1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Netflix – Pera Palas’ta Gece Yarısı Dizisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin çıkış tarihi açıklandı, işte detaylar..

Netflix’in, bugün Twitter aracılığı ile yaptığı ”Pera Palas’a rezervasyon yaptırmak istiyorum, 1919 manzaralı oda müsait mi?” açıklamasıyla dizinin 3 Mart’ta Netflix’te yayınlanacağını açıkladı!
Ayrıca Netflix, Youtube hesabından’da dizinin fragmanını ”Pera Palas’ta bir odanın 1919’a götüren bir geçit olduğunu söylesem?” açıklamasıyla paylaştı. Yerli Netflix dizisi olan Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin oyuncu kadrosunda,  Hazal Kaya, Tansu Biçer, Selahattin Paşalı, James Chalmers ve Yasemin Szawlowski gibi oyuncular yer alıyor.

Dizi, Charles King’in Pera Palas’ta Gece Yarısı-Modern İstabul’un Doğuşu adlı kitabından uyarlanmıştır. Dizinin yönetmenliğini Emre Şahin üstlenmektedir. Diziyi eleştirenler çoktur ama dizinin büyük ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.

Pera Palas’ta Gece Yarısı Dizisinin Konusu Nedir?

Pera Palas Oteli ile ilgili yazı yazmakla görevlendirilen gazeteci Esra, bu sebeple otele gider ve gezdiği odalardan birinin 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfeder. Bu keşif ile kendini bir anda geçmişte bulan Esra, Türkiye’nin kaderini değiştirebilecek bir komployu durdurmalıdır.

Pera Palas’ta Dizisinin Oyuncuları Ve Karakterleri;

Hazal Kaya

Hazal Kaya, 1 Ekim 1990 tarihinde İstanbul’da dünya’ya gelmiştir. Dizide gazeteci Esra karakterini canlandırıyor. Hazal Kaya, Adını Feriha Koydum, Aşkı Memnu, Acemi Cadı ve Bizim Hikaye gibi yapımlarla tanınıyor.

Engin Hepileri

Engin Hepileri, 3 Mart 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Dizide Reşat karakterini canlandırıyor. Engin Hepileri, Emret Komutanım, Doğduğun Ev Kaderindir, İntikam ve Kimse Bilmez gibi yapımlarla tanınıyor.

Selahattin Paşalı

Selahattin Paşalı, 2 Şubat 1990 yılında Muğla’nın Bodrum ilçesinde dünyaya gelmiştir. Dizide Halit karakterini canlandırıyor. Selahattin Paşalı, Aşk 101, Babil, Leke, Bir Umut Yeter ve Kalp Atışı gibi yapımlarla tanınıyor.

Yorum yapın