1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Netflix’den Üzücü Haber Geldi! Oyuncular Trafik Kazasında Yaşamlarını Yitirdiler! Seyirciler Çok Üzgün!

‘The Chosen One’ isimli dizi Netflix’in sevilenleri arasında yer alıyor. Dizi çekimleri Meksika’da yapılıyor. Ancak çekimler sonrasında gelen haber bu defa üzdü. Dizide yer alan iki oyuncu trafik kazasında yaşamlarını kaybetti.

Set Ekibi Trafik Kazası Geçirdi

Çekimleri Meksika’da yapılan ‘The Chosen One’ isimli dizi Netflix dizileri arasında yer alıyor. Bugüne kadar diziyle ilgili gelen haberler arasında yeni gelen bir haber maalesef herkesi üzdü. Meksika’da gerçekleşen trafik kazasında dizinin iki oyuncusu yaşamlarını kaybetti. Araç içinde yer alan diğer oyuncular ve dizi ekibi üyeleriyse yaralandı.

Trafik kazasıyla ilgili ülke basınında haber çıktı. Habere göre dizi seti bittikten sonra oyuncular ve diğer ekip üyeleri minibüse bindiler. Bindikleri bu minibüs maalesef trafik kazası yaşadı. Baja California Sur Yarımadası alanında Mulega civarında yoldan çıktı ve takla attı. Maalesef iki oyuncu yaşamını yitirdi, altı kişi de yaralandı.

Set Ekibi Trafik Kazası Geçirdi

Yaşamını Yitiren Oyuncular

Dizi seti tamamlandıktan sonra binilen minibüs önce yoldan çıktı sonra da takla attı. Gerçekleşen korkunç kazada dizinin iki oyuncusu yaşamını yitirdi. Set ekibi ve diğer oyuncularla beraber altı kişi de yaralandı. Kazada yaşamını yitiren isimler Raymundo Garduno Cruz ve Juan Francisco Gonzalez Aguilar oldu. Başarılı oyuncuların yaşamlarını yitirmeleri ülke gündemine bomba gibi düştü. Korkunç haber oyuncuların ailelerini ve sevenlerini derinden etkiledi.

‘The Chosen One’ gizem dolu ve insanı içine çeken bir diziydi. Bu nedenle hem kendi ülkesinde hem de diğer yerlerde severek izleniyordu. Oyuncuları ve dizinin akışı pek çok kişi tarafından takip ediliyordu. Gelen üzücü haber oyuncu hayranlarını oldukça üzdü. Oyuncuların aileleri ise adeta yıkıldı. Kazayla ilgili tüm detaylar hakkında henüz bir bilgi yok. Sonraki süreçte ne olacağı ise belirsiz durumdadır. Tek bilinen başarılı iki oyuncunun yaşamını kaybettiği ve tüm sevenlerinin bu haberle sarsıldığıdır. Dizi setinden sonra binilen minibüs yoldan çıkarak takla atmış ve hiç umulmadık bir yasa neden olmuştur. ‘The Chosen One’ diğer oyuncuları ve set ekibi üyeleri de derin bir keder içindedir.

Yorum yapın