1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Netflix’in Yeni Yerli Filmi Aşk Taktikleri!

Netflix’in yeni yerli yapımı olan Aşk Taktikleri filmi büyük ilgi görüyor. Netflix filmin fragmanı’nı 28 Ocak’ta Yayınlanmıştı. Türü romantik komedi olan filmin konusu kısaca, karşı cinsi çok iyi tanıdığını iddia eden bir kadın ve bir erkeğin birbirlerini etkilemek için verdikleri uğraşları konu alıyor.Filmin oyuncu kadrosunda da Türkiye’de özellikle gençler arasında popüler isimler yer alıyor.

Aşk Taktikleri Demet Özdemir

Aşk Taktikleri filmi ne zaman yayınlanacak?

Projenin başrol oyuncularından Şükrü Özyıldız ve Demet Özdemir sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda 11 Şubat’ta filmin vizyona gireceğini duyurdular. Netflix’ten yapılan paylaşımda da 11 Şubat tarihi belirtildi. Filmin 14 Şubat Sevgililer Günü’nden 3 gün önce vizyona girecek olması dikkat çekti. Netflix’ten konuyla ilgili yapılan açıklamada “Biri senin için yanıp tutuşsun diye iddiaya girişir misin? Çapkın bir reklamcı ile öz güveni yüksek bir blog yazarı sıra dışı taktiklerle bunu başarmaya çalışacak.” ifadeleri kullanıldı. Demet Özdemir’in hayat verdiği karakter erkekleri çözdüğünü belirterek bu konuda sürekli takipçilerine bilgiler verecek. Takipçilerinin de o zaman o taktikleri sen kullan demesi üzerine karakter bu iddiayı kabul edecek ve bir erkeği nasıl tavladığını uygulamalı olarak yazısında anlatmak için maceraya başlayacak. Aynı şekilde Şükrü Özyıldız’ın canlandırdığı karakter de yakın arkadaş çevresinde kadınları tamamen çözdüğünü belirtecek ve bunu ispatlamak için iddiaya girecek.

Aşk Taktikleri filminin oyuncu kadrosu;

Demet Özdemir, Şükrü Özyıldız, Atakan Çelik, Doğukan Polat, Özgür Ozan, Deniz Baydar, Hande Yılmaz, Edem Atalay ve Yasemin Yazıcı.

Demet Özdemir

Demet Özdemir, 26 Şubat 1992 tarihinde Kocaeli’nin İzmit ilçesinde dünyaya gelmiştir. Filmde Aslı karakterini canlandırmaktadır.

Şükrü Özyıldız

Şükrü Özyıldız, 18 Şubat 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Filmde Kerem karakterini canlandırmaktadır.

Atakan Çelik

Atakan Çelik, 3 Şubat 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Filmde Tuna karakterini canlandırmaktadır.

Doğukan Polat

Doğukan Polat, 5 Haziran 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Filmde Emir karakterini canlandırmaktadır.

Yorum yapın