1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

NewJeans Üyeleri: Boy Kilo, Yaşları, Nereli? Lideri Kim?

NewJeans, Güney Koreli bir kız grubudur. Grup, 5 üyeden oluşmaktadır: Minji, Hanni, Danielle, Haerin ve Hyein. Grup, 2022 yılında ADOR tarafından kurulmuştur ve ilk single’ları “Attention” 22 Temmuz 2022’de yayınlanmıştır. İlk EP albümleri “New Jeans” ve albümün başlık şarkısı “Cookie” ise 1 Ağustos 2022’de yayınlanmıştır.

NewJeans Grubu Üyeleri Hakkında Bilgiler

Şimdi NewJeans grup üyelerinin boy kilo, yaş ve biyografi bilgilerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Danielle Marsh

Sahne adıyla Danielle, 11 Nisan 2005 tarihinde Avustralya’nın Newcastle şehrinde dünyaya gelmiştir ve 18 yaşındadır. Danielle Marsh, 1.65cm boyunda ve 56kg ağırlığındadır.

Marsh

Danielle, Kore-Avustralyalı bir şarkıcıdır ve çifte vatandaşlığa sahiptir. Olivia Marsh adında bir ablası vardır ve kendisi en küçük çocuktur. Büyürken Danielle, Kore ve Avustralya arasında gidip gelmiştir. NewJeans ile çıkış yapmadan önce 2.5 yıl boyunca eğitim almıştır. Danielle, 17 yaşında, 1 Ağustos 2022’de NewJeans ile çıkış yapmıştır. Grubun “Attention” single’ında söz yazarlarından biri olarak yer almıştır.

Lee Hyein

Hyein

Lee Hyein, Güney Koreli kız grubu NewJeans’in bir üyesidir. Kendisi 21 Nisan 2008 tarihinde Güney Kore’nin Munhak-dong, Nam-gu, Incheon şehrinde doğmuştur. Hyein, Güney Koreli bir şarkıcıdır ve NewJeans grubunun maknaesi olarak bilinir. Hyein, 170 cm boyunda ve 45 kg ağırlığındadır. Burcu Boğa’dır. Hyein hakkında daha fazla bilgi için adresine göz atabilirsin.

Phạm Ngọc Hân (Hanni)

Hanni

Phạm Ngọc Hân, 6 Ekim 2004’te Vietnam’da doğmuş bir şarkıcıdır. Kendisi, NewJeans adlı 5 üyeli bir kız grubunun bir parçasıdır. Grup, 1 Ağustos 2022’de kendi adını taşıyan albümleri ile çıkış yaptı.

Pham Ngoc Han’ın boyu 1.65cm, kilosu ise 53kg civarıdır.

Kim Min Ji

Kim Min Ji

MinJi, 16 Ocak 2001’de Güney Kore’de doğmuş bir şarkıcı ve oyuncudur. Kendisi, Busters adlı bir kız grubunun eski bir üyesidir. Grup, 2017 yılında çıkış yapmıştır. Kim Min Ji, 17 Kasım 2021’de “I Like You” adlı şarkısıyla solo çıkışını yapmıştır.

Kim Min Ji’nin boyu 1.69cm, kilosu ise 56kg civarıdır.

Ayrıca, ”Lee Sung-kyung Kimdir? Boyu Kilosu Kaç? Oynadığı Dizi Filmler?” yazımız da ilginizi çekebilir..

Kang Haerin

Kang Haerin

Haerin, 15 Mayıs 2006’da Güney Kore’de doğmuş bir şarkıcı, söz yazarı ve modeldir. Kendisi, ADOR altında faaliyet gösteren NewJeans adlı bir kız grubunun bir parçasıdır. Grup, 1 Ağustos 2022’de kendi adını taşıyan albümleri ile çıkış yaptı.

Kang Haerin’in boyu 1.64cm, kilosu ise 54kg civarıdır.

Yorum yapın