1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

No 1 Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? Kimdir? Nereli?

Dünya Gül Bana, Hiç Işık Yok, Yarım Kalan Sigara ve Çiçeklerde Bir Telaş Var gibi şarkılar ile bilinen rapçi No1 kimdir, gerçek adı nedir? Rapçi No 1’in gerçek ismi oldukça merak ediliyor. İşte detaylar..

No 1 Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Kaç Yaşında?

no1 kaç yaşında, no1 kimdir
No. 1 Can Bozok

Rap müzik dünyasının sevilen isimlerinden olan No. 1 ya da gerçek adı ile Can Bozok 1988 Denizli doğumludur. Şuan 34 yaşında olan Can Bozok boğa burcudur. Kendisinin Denizli’nin Merkezefendi  mahallesinde doğup büyüdüğü bilinmektedir. Hatta kariyerine ilk kez burada adım atmıştır.

Lise döneminin çok sıkıntılı olduğu bilinen No 1, okuldan bir kaç kez atılmıştır. Çok hareketli ve haylaz bir kişiliği sonucunda eğitim hayatına son verip çalışma hayatına atılmıştır. Bir matbaa’da çalışmaya başlamış ve müzik kariyerine buradayken atılmıştır.

No. 1 İsminin Anlamı Nedir?

Hip-Hop kültürü ile erken yaşta tanışan Can Bozok o yıllarda bütün dikkatini oraya vermiştir. Dans edip grafitti yaparken bir yandan da şarkı söylemeye çalışıyormuş. Bu olayların içinde çok fazla üstünlük yarışı olduğu için kendine 1 numara yani No. 1 ismini vermiştir.

No. 1 Sevgilisi Kim? Evlendi Mi?

Can Bozok, 2022 yılının Haziran ayında ”Sizinle paylaşmamam gereken çok şey var ben istiyorum ama olmuyor. Mesela nişanlandım dünden önce!” bu açıklama ile nişanlandığını duyurdu. Takipçilerini şaşkına çeviren No 1’in kim ile nişanlandığı ise bilinmiyor.

No. 1 İnstagram Hesabı

İnstagram’da llll.1.llll kullanıcı adı ile 797k takipçisi bulunmaktadır. Kendisinin şu ana kadar 370 gönderisi bulunmaktadır.

Can Bozok Twitter Hesabı

Can Bozok’un Twitter’da o1No1 kullanıcı adı ile 471k takipçisi bulunmaktadır. Kendisi 2010 yılında açtığı Twitter hesabını oldukça aktif kullanmaktadır.

Sevilen rapçi No 1 hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Can Bozok kimdir, kaç yaşında ve hayatı ile ilgili merak edilen bilgileri verdiğimiz bu yazımızı nasıl buldunuz? Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Yorum yapın