1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Özlem Lina Öz Ve Eşi Tayyar Taylan Öz Kimdir? Özlem Öz Olayı Ne?

Dilan Polat ve Engin Polat davasında gelişmeler devam ediyor. Bu davanın takipçilerinden Feyza Altun, Özlem Lina Öz ve eşi Tayyar Taylan Öz çiftine dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

Peki Özlem Lina Öz ve eşi Tayyar Taylan Öz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor?

Özlem Lina Öz Olayı Nedir?

 Dilan Polat ve Engin Polat davasının takipçilerinden Feyza Altun, sosyal medya fenomeni Özlem Öz ve eşi Tayyar Taylan Öz’ü işaret ederek “Bu ikisine de bakmamız gerek arkadaşlar” dedi. Ayrıca Avukat Feyza Altun, Doktor Tayyar Öz’ün daha öncesinde sağlık beyanından dolayı 340 bin TL ceza aldığını söyledi.

Feyza Altun‘un bu iddialarından sonra, ”ikinci Polat vakası olabilir mi?” soruları sorulmaya başlandı.

Özlem Lina Öz Kimdir? Kaç Yaşında, Ne İş Yapar?

17 Kasım 1989 doğum tarihli olan Özlem Öz şu an 34 yaşındadır. Kendisi Marmara Üniversitesinde Hemşirelik bölümü mezunudur. Özlem Öz mezun olduktan sonra Op. Doktor Tayyar Taylan Öz ile evlenmiştir. Çiftin üç kız çocukları vardır ve dördüncü bebeklerini bekledikleri biliniyor.

Özlem Öz, ilk olarak Dilan Polat’ı taklit ederek gündeme gelmişti. Sosyal medya fenomeni Özlem Lina Öz’ün, İnstagramda @ozlemlinaoz kullanıcı adı ile 2.5M takipçisi bulunuyor.

Bu makalemizi beğendiyseniz, https://Narcobi.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz ünlü kişilerin yazılarını da bulabilir ve okuyabilirsiniz..

Tayyar Taylan Öz Kimdir? Kaç Yaşında, Aslen Nereli? Ne İş Yapar?

Doktor Tayyar Taylan Öz ise 1987 tarihinde Kahramanmaraş’ta dünyaya gelmiştir. Kendisi şu an 36 yaşındadır. Kahramanmaraş’ın Süleymanlı Kışla köyünde doğan Tayyar Öz, ilk ve orta okulunu burada tamamlamıştır. Liseyi İbrahim Çalık Lisesinde tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde eğitimine devam etti. 5 yıl sonra ise Ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak doktor oldu.

Yorum yapın