1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Pedro Sampaio Biyografi! (Pedro Sampaio Hakkındaki Bilgiler)

Pedro Sampaio, 21 Aralık 1997 yılında Brezilya’nın Rio de Janeioro şehrinde dünyaya gelmiştir. Kendisi DJ, müzik yapımcısı ve şarkıcıdır. Brezilyalı DJ, en çok Luisa Sonsa ile hit şarkısı ATENÇÃO ile tanınır.

Pedro Sampaio Kimdir?

Pedro Sampaio kaç yaşında nereli
Pedro Sampaio

13 yaşındayken perküsyon çalma yeteneğini keşfetmiştir. Bir yıl sonra babasının arkadaşının partisinde DJ’lik yaparken Victor Junior tarafından keşfedildi. Daha sonra 17 yaşına kadar Dennis DJ’in ekibine katılmıştır.

2017 yılında bilinen şarkıların remix versiyonlarını YouTube’da yayınlamaya başladı ve böylece bilinirlik kazandı. 2018 yılında ise Warner Music Brasil plak şirketi ile anlaştı ve ”Vai Menina” ve ”Sentadão” gibi birçok hit şarkı yayınlamaya devam etmektedir.

Kaç yaşında olduğu ve hangi burç olduğu merak edilen popüler DJ’in yaşı 24 burcu ise Yay‘dır.

YouTube Pedro Sampaio

YouTube platformunda en çok dinlenen şarkısı 273 milyon izlenme ile Sentadão şarkısıdır. Galopa şarkısı ise 174 milyon izlenmiştir. Luisa Sonsa ile beraber çıkardığı ATENÇÃO şarkısı ise 109 milyon izlenmiştir.

İnstagram

İnstagramda pedrosampaio kullanıcı adı ile 5 milyon takipçisi bulunmaktadır. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Pedro Sampaio’un instagramda 1000 gönderisi vardır.

Yorum yapın