1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

POCO C40 Temel Özellikleri Ve Çıkış Tarihi Açıklandı!

Xiaomi’nin bağımsız markası POCO, çok yakında yeni ürünlerini piyasaya sürecek. Geçtiğimiz haftalarda Türkiye’de F4 GT’yi tanıtan şirket, uygun fiyatlı C serisini piyasaya getirmeye hazırlanıyor. Bu kapsamda bir süredir sızıntılarla gündemde. POCO C40 modelinin çıkış tarihi ve kilit özellikleri açıklandı. İşte Xiaomi’nin bağımsız markası POCO’nun yeni POCO C40 model telefonun temel özellikleri ve çıkış tarihi hakkındaki tüm bilgiler.

POCO C40 Çıkış Tarihi Açıklandı

Daha önce NBTC, BIS ve TDRA sertifika sitelerinde görünen POCO C40’ın çıkış tarihi açıklandı. POCO, tanıtıldığı tarihten itibaren akıllı telefonunuzu twitter ve öne çıkan bazı özelliklerini duyurdu. Buna göre model 16 Haziran’da sergilenecek.

POCO C40 aynı zamanda bazı ilkleri de bünyesinde barındırıyor. Akıllı telefon, 6.71 inçlik bir panele sahip olacak. Bu, onu bugüne kadarki en büyük ekranlı POCO modeli yapacak. Öte yandan, 6.000 mAh pil ile geliyor. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda kullanıcılarını üzmeyecektir.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”Bu Hafta En Çok Kazandıran Kripto Para Birimleri!” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

POCO C40 Temel Özellikleri Ve Çıkış Tarihi Açıklandı!

POCO C40 Temel Özellikleri

Pil, POCO tarafından ortaya çıkarılan ilk detay oldu. Üreticiye göre, bu yeni akıllı telefonun öne çıkan özelliklerinden biri olacak.

POCOC40 Büyük bir 6000 mAh pil taşır. Gün boyunca endişelenmeden çalışmak, yaşamak ve oynamak için yeterli enerji! Pil ömrü POCO C40 model telefonun en belirgin özelliklerinden biridir.

Telefon 6000mAh pil 18W hızlı şarja sahip olacak.

Telefonun diğer özellikleri, 60Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç HD+ LCD ekran olacak. 400 nit parlaklığa ve su damlası çentikli ekrana sahip olacak. Arkada ise 50 megapiksel birincil kamera ve 2 megapiksel derinlik sensörü olacak.

POCO, C40’ın özel olarak POCO tarafından tasarlanacağını açıkladı. Bunu gerçekleştirmenin ilk adımı, sarı bir versiyona sahip olması ve arkasındaki POCO logosunun açıkta olmasıdır.

POCO C40’ın ortaya çıkardığı son detay ise ekranla ilgili. Marka, terminalin 6.71 inçlik bir “dot drop” paneline sahip olacağını da ekliyor. Bu, POCO’nun en büyüğüdür.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapın