1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Pokemon Arceus Günlükleri Çıkıyor !

Milyonların sevgilisi Pokemon Arceus evreni netflix platformu aracılığıyla yeni bir şekilde dizi halinde yayınlanacak. Özel olarak hazırlanan çizgi dizi Pokemon severlerin merakla beklediği konulardan biri haline gelmiştir. Çıkış tarihi olarak 2022 Eylül gözükmesinin yanı sıra şimdiden gözler Pokemon dizisine çevrildi. Hem oyun dünyasının hem de dizi tarihinin en klasik ve önemli eserlerinden biri olan Pokemon yeni bir çıkışa hazırlanmakta. Henüz erken geliştirme aşamasında olan dizi haberlerini paylaşmasından itibaren gözleri kendine çekmiştir. İlgi odağı haline gelerek çıkış tarihi merakla beklenmektedir. Detective Pikachu yapımından sonra şimdi ise gözler Pokemon Arceus Günlüklerine çevrilmiş gözükmekte. Birçok farklı dil desteği de bulundurma sacısından kolay bir şekilde anlaşılır hale gelmektedir. Netflix üyeliklerinize kullanarak rahatlıkla dizi yayınlandıktan itibaren izlemeniz mümkün bir haldedir. İsterseniz deneme sürümlerini de kullanarak ücretsiz bir şekilde izleme yapabilmeniz sağlanmaktadır.

Pokemon Arceus Nedir?

Pokemon Arceus

Pokemon ilk olarak bir video oyunu olarak tasarlanmış daha sonrasında ise çizgi roman ve anime gibi türlere çevrilmiştir. Japonya kökenli olup the Pokemon Company tarafından yönetilmektedir. 1995 yılında Satoshi Tajiri tarafından yaratılmıştır. Konu olarak Pokemon eğitmeni olarak nitelendirilen insanların Pokemon hayvanlarını yakalayıp eğittikten sonra dövüştürdüğü bir süreci konu alır. Oyunlardan almış olduğu başarı ile daha sonra 90 milyar dolara yaklaşık bir hasılat elde etmiştir. Bununla birlikte geliştiriciler oyunu farklı dijital platformlara da sunmaya başlamıştır. Mario serisinden sonra en fazla hasılatı elde eden oyunlardan da biri olmuştur. Oyunlarının ardından yayınlanan anime dizisi ile dünyanın en başarılı video oyun ve dizisi unvanını da almıştır.

Pokemeon Arceus Chronicles Konusu Nedir?

Dizinin ana karakterlerinden olan Ash, Pikachu ve arkadaşları sinnoh bölgesinde seyahatleri sırasında gelmekte olan bir tehdide karşı pokemonları ile güçlü bir savaşa girişmektedir. Goh ve Dawn Mitolojik Pokemon Arceus aracılığı bir mesaj alan Ash bunu araştırmak üzere brock ile  birlikte Coronet Dağına doğru ilerler. Bölgeye ulaştıklarında galaktik takımın komutanlarını karşılarında bulunmaktadırlar. Sinnoh bölgesini yok olmaktan kurtarmak ve düşmanlarını alt etmek için dostlarından yardım alarak amansız bir mücadeleye girmeye başlarlar.

Yorum yapın