1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

PUBG’ye Rakip Geliyor! Call of Duty: Warzone Mobile Resmen Duyuruldu!

Call of Duty: Warzone, mobil platformlar için resmi olarak duyuruldu. Activision, PlayStation ve PC’de sunduğu gelişmiş deneyimi bu kez mobil platformda sunmak istiyor, bunun için yeni yetenekli çalışanlara da ihtiyaç duyuyor. Activision, son teknoloji ile şimdiye kadar hazırlanmış en iyi mobil FPS oyununu geliştirmeyi hedefliyor. Oyunun çıkış tarihi için bir açıklama yok. Oyun hala geliştirilmekte ve yakın zamanda çıkması pek mümkün görünmüyor.

Yakın zamanda Microsoft Activision’ı satın almıştı!

Microsoft, Xbox oyun kategorisini güçlendirmek için yakın zamanda Activision’ı satın alacağını duyurmuştu. Bunun için yaklaşık 68,7 milyar dolar ödenecek ve aralarında Call of Duty ‘nin de olduğu pek çok marka artık Xbox çatısı altında toplanacak. Call of Duty Warzone mobile versiyonu duyurulmuş olsa da, Call of Duty oyunu PlayStation da dahil olmak üzere diğer platformlarda boy göstermeye devam edecek.

Bu yazı ilginizi çekebilir: Oyun oynayarak kripto para kazan – Rollercoin. Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Call of Duty Warzone Mobile Resmen Duyuruldu!

Activision, oyunun mobil versiyonu üzerinde çalıştıklarını açıkladı

Call of Duty Warzone, konsollar ve PC oyunları dünyasında popüler bir oyundur. Activision oyununun geliştiricileri, oyunun mobil versiyonu üzerinde çalıştıklarını açıkladılar. Duyuru, Activision’ın resmi Twitter hesabı aracılığıyla yapıldı.

Tweette, “Mobil için Call of Duty Warzone inşa ediyoruz! Geliştirme ve yayınlama ekiplerinde heyecan verici roller için bugün başvurun!” Tweet, daha çok yeni oyun için yetenekleri işe almak için bir çağrıydı.

Activision, Bu büyük ölçekli battle royale deneyimi, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları uzun yıllar eğlendirmek için tasarlanmış en son teknolojiyle mobil cihazlar için inşa edildiğini açıkladı.

Microsoft’un bu yılın başlarında 68.7 milyar dolara Activision Blizzard’ı satın almasının ardından Call of Duty serisini Xbox’a özel olup olmayacağı konusunda şüpheler vardı Xbox şefi Phil Spencer daha sonra oyunun PlayStation’da kalacağını twitterdan açıkladı.

Yorum yapın