1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

São Paulo FC, Artık Biletler için Kripto Para Birimi Kabul Ediyor!

Brezilyalı bir futbol kulübü olan São Paulo, bugün 26 Mayıs 2022’de taraftarlarından biletler için kripto paraları kabul etmeye başlayacağını duyurdu. Yeni eklenen ödeme yöntemi, kulübün resmi sponsorlarından biri olan kripto para borsası Bitso tarafından kolaylaştırılacak.

Kripto ödeme seçeneği, Morumbi’de veya başka bir stadyumda olsun, São Paulo tarafından evde düzenlenen tüm maçlar için geçerli olacak.

São Paulo’nun pazarlama müdürü Eduardo Toni, taraftarlara daha fazla ödeme seçeneği sunmanın Morumbi stadyumunu modernize etme ve kripto para birimini herkes için daha erişilebilir hale getirme yolunda çok önemli bir adım olduğunu söyledi. Ve şunları ekledi:

Bu öncü girişimi başlatmaktan ve São Paulo’ya yenilikçi bir deneyim sunmaktan heyecan duyuyoruz. São Paulo’nun DNA’sında her zaman yenilik olmuştur.

São Paulo FC, Artık Biletler için Kripto Para Birimi Kabul Ediyor!

Bununla birlikte, kripto ödeme seçeneği, üyelik kartlarını zaten almış olan kayıtlı destekçilere özeldir.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”IMF Patronu, Yatırımcılara Kripto Paralardan Uzak Durmamaları Gerektiğini Söyledi!” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Cryptocurrency ile bir bilet satın almak için destekçi üyelerin iki seçeneği vardır. Taraftar, borsaya müşteri olarak kaydolduktan sonra Total Acesso web sitesinde veya Bitso uygulaması aracılığıyla olağan ödeme yolundan geçebilir.

Bitso, Latin Amerika’nın önde gelen kripto borsasıdır. 8 Ocak 2022’de, kulübe üç yıllığına sponsor olmak için São Paulo Futebol Clube (SPFC) ile bir ortaklığa girdiler. İttifak, Bitso’yu SPFC’ye sponsor olan ilk kripto borsası yaptı.

Sponsorluk anlaşması, Bitso’nun kriptonun faydaları konusunda farkındalığı artırma ve Brezilya pazarına yayılma stratejisinin bir parçasıydı. 3,7 milyonu aşan müşteri tabanıyla Bitso, Brezilya, Meksika, Arjantin ve Kolombiya’da iyi bir şekilde kurulmuştur.

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız.

Yorum yapın