1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Selena Gomez Sevgilisi Kim? Şuan Kiminle Sevgili? İşte Merak Edilenler!

30 yaşına giren oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez’in şuan ki sevgilisi merak ediliyor. Bir zamanlar Justin Bieber ile olan ilişkisi gündem olan Selena Gomez’in şuan sevgilisi var mı? İşte Selena Gomez’in aşk hayatında merak edilenler..

Selena Gomez Kimdir?

İşte 30 yaşındaki Amerikalı model, oyuncu ve şarkıcı olan Selena Gomez hakkındaki merak edilenler.

  • Kaç yaşında, doğum tarihi ve burcu ne? 22 Temmuz 1992 tarihinde Abd’nin Teksas eyaletine bağlı olan Grand Prairie ilçesinde dünyaya geldi. Şuan 30 yaşındadır (2022). Kendisi Yengeç burcudur.
  • Selena Gomez’in boyu ve kilosu? 1,65cm boyunda ve 55kg ağırlığındadır.
  • Hiç evlendi mi, çocuğu var mı, kaç kere hamile kaldı? Selena Gomez, hiç evlenmedi ve çocuğu yoktur.
  • Selena Gomez’in kardeşi var mı, kaç kardeşi var?  Victoria Gomez adında bir kız kardeşi vardır. 2014 yılında doğan kardeşi Victoria şuan 8 yaşındadır.
  • Sevgilisi var mı? Şuan sevgilisi yoktur.

Bu yazımızda Selena Gomez ve Justin neden ayrıldı? sorusunun cevabını bulabileceksiniz. İşte Selena Gomez’in aşk hayatı..

Selena Gomez’in Eski Sevgilileri

Selena Gomez’in şuan bir sevgilisi yok. Bekar hayatın tadını çıkartan Selena Gomez herkese açık bir şekilde bekar hayatın tadını çıkarmaya devam ediyor. Peki en son sevgilisi kimdi? Selena’nın eski sevgililerini sırasıyla öğrenmek için okumaya devam edin.

Justin Bieber Selena Gomez (Aralık 2010 – Nisan 2014)

selena gomez justin bieber
selena gomez justin bieber

Justin ve Selena 2010 yılında krep yerken görülmüşler. Selena bu konu ile ”sadece krepti” diyerek geçiştirmişti. Ancak kısa süre sonra herkes tarafından sevgili oldukları anlaşıldı. 2014 yılında Selena, Justin’in telefonunda Kylie Jenner’in fotoğraflarını gördüğünü iddia etti. Ve yine 2014 yılında çift ayrıldıklarını duyurdu.

Orlando Bloom Selena Gomez (Nisan 2014)

Selena Gomez ve Orlando Bloom İkilisi Chelsea Handler’in şovunda görüldüler. Ancak ikili ilişkilerini inkar ettiler. Sonrasında ise Justin ve Miranda Kerr’i kıskandırmak için birlikte oldukları düşünüldü.

Selena Gomez Justin Bieber İle Tekrar Barıştı! (Haziran 2014 – Ekim 2014)

Justin Bieber Selena Gomez
Justin Bieber Selena Gomez

Orlando Bloom iddialarının ardından sadece birkaç ay sonra Justin, “Aşkımız Koşulsuz” diyerek siyah beyaz fotoğrafla Selena’yla tekrar birlikte olduklarını açıkça belirtti.

Justin Bieber Ve Orlando Bloom Kavgası (Ekim 2014)

Miranda Kerr
Miranda Kerr

Sonraki aylarda, Orlando, Justin’i İbiza’da yumruklarken görüldü. Ardından Justin, Miranda’nın Instagram’da fotoğrafını yayınladı ve sildi. Kısa süre sonra Ekim 2015 tarihinde Selena Gomez ve Justin tekrar ayrıldı.

Zedd Selena Gomez (Ocak 2015 – Mart 2015)

Zedd Selena Gomez
Zedd Selena Gomez

Selena ve Zedd birlikte müzik üzerinde çalışırken birbirlerinin Instagram’larında görünmeye başladılar, ancak hayranların yaptıkları her görünümü tam anlamıyla okuyup çıktıklarını varsaymaları uzun sürmedi….

Kanıta ihtiyacınız olursa, işte Zedd’in Selena’nın yatakta yayınladığı bir resim:

Niall Horan Selena Gomez (Aralık 2015)

Selena, Santa Monica iskelesinde Niall Horan ile görüntülendiği iddia edildi. Ayrıca Jenna Dewan-Tatum’un 35. doğum günü partisinde “öpüşürken, kucaklaşırken ve birbirlerine yakın dans ederken” görüldüler.

The Weeknd Selena Gomez (Ocak 2017 – Ekim 2017)

Selena ve The Weeknd, Santa Monica’daki bazı çöp tenekelerinin yanında öpüşürken görüldüler. Çift, birkaç ayı İtalya’ya seyahat ederek geçirdi. Ve nihayet Nisan 2017’de instagramda bu resmi paylaştılar.

The Weeknd Selena Gomez
The Weeknd Selena Gomez
The Weeknd Selena Gomez
The Weeknd Selena Gomez

Ve The Weeknd ve Selena Gomez Ekim ayında ayrıldılar.

Justin Bieber Selena Gomez (Ekim 2017 – Mart 2018)

Justin ve Selena, Selena’nın The Weeknd’den ayrılmasından bir gün önce kahvaltı yaparken ve bir kilise ayinine katılırken görüldüler ve tekrar birlikte olduklarını açıkça belirttiler.

Selena Gomez birkaç yıldır yalnız yaşıyor ve bir ilişkisi yok. Bu halinden memnun gözüken yıldızın ilerde sevgilisinin kim olacağı merak ediliyor. Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın