1. Ana Sayfa
  2. Genel

Semicenk Kaç Yaşında? Kimdir, Nereli, İsmi Nedir? (Tüm Bilgiler)

Semicenk Kaç Yaşında? Kimdir, Nereli, İsmi Nedir? (Tüm Bilgiler)
0

Herkes Gibisin ve Düşer Aklıma gibi şarkılarla iyi bir ivme kazanan şarkıcı Semicenk kimdir gibi sorular merak ediliyor. Peki Semicenk kaç yaşında, burcu ne, boyu kaç cm ve gerçek adı ne? İşte Semicenk hakkındaki tüm bilgiler..

Semicenk Kimdir? Kaç Yaşında, Gerçek Adı Ne?

Semicenk Kimdir Kaç Yaşında, Gerçek Adı Ne
Semicenk Kimdir? Kaç Yaşında, Gerçek Adı Ne?

Semicenk’in gerçek adı Cenk Baş‘tır. Kendisi 2019 yılında O Ses Türkiye şarkı yarışmasına katılmış ve yarı finale kadar ilerlemiştir. O Ses Türkiye’de yarı finalde elenen şarkıcı Semicenk Hadise’nin takımında yer almıştı.

Kendisinin kaç yaşında olduğu ise henüz bilinmiyor. Boyu kaç cm, burcu ne, boy kilo ve Ordulu mu gibi sorular oldukça merak ediliyor. Ancak kendisi hakkında pek bir bilgi bulunmamaktadır.

Semicenk Ne Demek?

Sahne adı Semicenk olan şarkıcının gerçek adı Cenk Baş’tır. Sahne adını ise kendi adından aldığı ve öyle oluşturduğu düşünülüyor.

Semicenk İnstagram

Semicenk
Semicenk kimdir

İnstagramda semicenk kullanıcı adı ile şuan 179k takipçisi ve 36 gönderisi bulunmaktadır. Ağustos ayında takipçi sayısı 120k civarındaydı. Yani 3 ay gibi kısa süre içersinde kendisi 50-60k civarında takipçi topladı. Şarkılarıyla tanınmaya devam eden şarkıcı Semicenk popülaritesini arttırmaya ve müzik camiasında tanınmaya devam ediyor.

Semicenk Şarkıları

Al Sevgilim, Herkes Gibisin ve Düşer Akılma gibi şarkılarla YouTube platformunda iyi bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Şuan YouTube platformunda en çok dinlenen şarkısı 72 milyon izlenme ile Düşer Aklıma şarkısıdır.

Son şarkısını ise bugün çıkardı. Bugün çıkardığı iki şarkı olan Sevecek Sandım ve Hangi Yüzüne Konuşacağım şarkıları YouTube’da yayınlandı.

Son zamanlarda YouTube’da yayınladığı şarkılar ile ünlenen Semicenk’in hayatı oldukça merak edilmeye başlandı. Özellikle Google’da Semicenk kimdir hayatı, vikipedi, kaç yaşında nereli ve boy kilo gibi sorular oldukça aranmaya başlandı. Bu yazımızda sizlere Semicenk hakkında merak edilenleri sizlere aktarmaya çalıştık.

Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşmay unutmayınız.

Yazar Hakkında

Yorum Yap