1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Senan Kara Yeni Proje İle Netflix ‘de! Bu Proje Çok Konuşulacak!

Senan Kara adını çoğu izleyici dizilerdeki rolleri ile anımsayabilir ama aslında oyuncu tiyatro sahnesindeki sergilemiş olduğu başarılar performansları ile tanınmıştır. 1978 senesinde İzmir’de doğmuş olan Senan Kara, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro ve Oyunculuk bölümünden mezun olan bir oyuncudur.

Şehir Tiyatroları’nda uzun zamandan bu yana birbirinden farklı rollerde yer alan Senan Kara, popülerliği ise oynadığı bazı meşhur diziler ile kazanmıştır.  Vatanım Sensin isimli dizide ki Veronika karakterini çoğu dizi sever hatırlar.  Senan Kara’nın birinci kişi tarafından tanınmasını sağlayan Vatanım Sensin ’in kariyeri açısından önemli bir yeri var.

İçindekiler

Yabancı Damat’ la Dizilere Giriş Yapmıştı

Yabancı Damat dizisindeki Zeynep karakteri ile dizi setlerine giriş yapan başarılı oyuncu uzun yıllar dizilerde oynamadı ve 2016 yılında Vatanım Sensin ile yeniden kendini gösterdi ve başarılı bir performansa imza attı. Ünlü oyuncuyu; Kuzgun dizisindeki Kudret karekterinin ardından, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nermin ve Atiye dizisinde de Melek rolleri dizisinde gördük. Oynadığı her proje de deneyimi ve başarısı ile söz ettirenin Senan Kara, birçok ödüle de layık görüldü.

Senan Kara Yeni Proje İle Geliyor

Sevenleri için yeni film demek, Senan Kara’dan yeni ödüller geleceğinin de sinyali demek. Senan Kara şimdiler de Netflix’te yayınlanacak bir aşk filminin oyuncu kadrosunda yer alan oyunculardan biri. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ ikilisinin başrollerini paylaşacağı bu film için okuma provaları ve çalışmalar başladı. İstanbul ve New York’ta farklı zamanlarda yapılacak olan çekimler de heyecanla seyirciler tarafından bekleniyor.

Senan Kara’nın 2019 senesinde çekilen ve Selma Güney karakterini oynamış olduğu Bilmemek filmi ile birbirinden önemli ve farklı ödüller kazandığını bilenler ise, yeni projesinde nasıl bir rol ile ekranlara geleceğini merak etmeye başladı. Ünlü oyuncunun Bilmemek isimli filmde sergilediği performansla dört ayrı ödüle birden layık görülmüştü. Özellikle Adana Altın Koza Film Festivali’ nde aldığı en iyi kadın oyuncu ödülü ile hafızalara kazınmıştı. En çok izlenen dijital platformlardan biri olan Netflix ‘ de yakında seyirci ile buluşacak.

Yorum yapın