1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Şeyma Subaşı Boyu Kilosu Kaç? Şeyma Subaşı Sevgilisi Kimdir? (İşte Merak Edilenler)

Acun Ilıcalıyla olan birlikteliği ile tanınan Şeyma Subaşı modaya ilgi duyan kişiler tarafından oldukça fazla merak ediliyor. Şeyma Subaşı ile ilgili merak edilen konuları sizler için derledik. Bu yazımızda Şeyma Subaşı kaç yaşında, nereli, kızı kaç yaşında, ne iş yapıyor gibi soruları cevaplayacağız.

Şeyma Subaşı Kimdir? Kaç Yaşında?

2 Temmuz 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ve 2023 yılı itibari ile 32 yaşında olan Şeyma Subaşı, Modaya ilgi duyması ile moda tasarım bölümünü okumuştur. Muhasebe müdürlüğünü bırakan babası çocuklar için ürün satışı yapan bir site açmıştır. Annesi ev hanımı olan Subaşı’nın 3 kardeşi bulunuyor. Modaya ilgisi küçük yaşlarda başlayan Şeyma Subaşı Cağaloğlu Anadolu Lisesi moda tasarım bölümünü okumuştur. Ayrıca Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa Ilıcalı 2013 doğumludur ve şuan 9 yaşındadır. Şeyma Subaşı’nın burcu ise Yengeç’tir.

2008 yılında 16 yaşında iken Miss Turkey yarışmasına katılarak adını duyurmuştur. Ünlü tasarımcı moda defilelerinde yer alarak üniversite hayatına da devam etmiştir. Kariyerini yükseklerde tutmayı amaçlayan ünlü tasarımcı eğitimine büyük önem veriyor.

Şeyma Subaşı Boy Kilo?

Şeyma Subaşı
Şeyma Subaşı

Kübra Subaşı ve Ozan Berk Subaşı isimlerinde kardeşi olan Şeyma Subaşı yengeç burcunda olup, 1,74 cm boyunda ve 51 kg ağırlığında yer alıyor. Resmi olarak kullandığı instgram hesabı seymasubaşi olarak 3 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı

Lise eğitiminden sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programını bitiren Subaşı, Acun Ilıcalı ile yapmış olduğu “Var mısın Yok musun” adlı yarışmaya katılarak 86 bin liranın sahibi olmuştur.  Sonraki zamanlarda yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı Yok Böyle Dans adlı yarışmada programında kostüm tasarımcılığı görevini üstendi.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile birlikteliğinden 2013 yılında Melisa adında kız çocuğu dünyaya geldi. 8 yıl süren birlikteliğin sonunda 2017 yılında Marsilya kentinde evlendi. Bir yıl süren evliliklerinin ardından 2018 yılında yollarını ayırdı. Yeni aşk hayatında Guido Senia ile devam etmektedir.

Şeyma Subaşı Eski Hali Estetiksiz

Şeyma Subaşı’nın eski halleri ile bugünkü hallerini kıyaslayan takipçileri büyük bir değişimin olduğunu fark ediyor. Büyük bir değişim içerisine giren Şeyma Subaşı’nın eski halinden eser kalmadığı ve hayranları tarafından yeni halinin büyük beğeni kazandığı görülüyor.

Şeyma Subaşı Ablası Kim?

Aslen Samsunlu olan Şeyma Subaşı’nın sunuculuk ve spor muhabirliği yapan ablası Kübra Açıl 32 yaşında bulunuyor.

Yorum yapın