1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

She Hulk Dizisi Gösterime Girdi !

Uzun bir süredir merakla beklenen She Hulk dizisi 18 Ağustos itibari ile gösterime girdi. Yayınlanan dizinin tüm bölümleri Disney Plus aracılığıyla izlenebilmektedir. Kısa bir süre önce fragmanı yayınlanan She Hulk: Attorney at Law Marvel Studios’un yeni dizisi olmaktadır. izleyicilerin de merakla beklemiş olduğu dizi 18 Ağustos itibariyle yayına sunulmuştur. İzlemek için Disney Plus üyeliği oluşturarak rahatlıkla izlenebilir. İsterseniz Disney plus platformunu deneme süreci olarak başlatıp da yararlanabilmektesiniz. Marvel’ın yeni yapımlarından biri olan She Hulk geniş bir oyuncu kadrosuna da sahiptir. Son yapımlarda karşımıza çıkan mark ruffalo dizide ön sıralarda bulunmaktadır. Dizide She Hulk karakterine ise Tatiana Maslany hayat vermektedir. Oldukça sürükleyici bir konuya sahiplik yapan dizi toplam 10 bölümden oluşmaktadır. Birçok ülkede gösterime girerek seyircilerin olumlu tepkilerini de almaktadır.

Hulk Attorney At Law Dizisinin Konusu Nedir?

Sinemanın yeşil devi olarak nitelendirilen hulk karakterinin yeni bir hali she hulk olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere Hulk karakteri maruz kalmış olduğu gama radyasyonları aracılığıyla yeşil bir dev formuna dönüşebilmektedir. She Hulk dizisinde ise Hulk karakterinin kuzeni olan Jennifer Walters’ı konu almaktadır. Jennifer Walters dizide avukat rolünü canlandırmaktadır. Sıradan bir hayatı olan Jennifer bir gün kaza geçirerek kuzeni olan Bruce banner’dan kan nakli alır. Bunun sonucunda Bruce Banner’da yer alan yani hulk’un güçleri kuzenine geçer. Kendini büyük bir karmaşıklığın içerisinde bulunan Jennifer kuzeninden yardım alarak bu güçleri nasıl kullanacağını öğrenmektedir. Fakat kendi tarzı ve zekası ile birleştirerek bu güçleri daha yüksek bir seviyeye taşımaktadır.

She Hulk: Attorney At Law Genel Bakış

Marvel sinematik evreninin bu yıl çıkarmış olduğu 3 dizisi olan She Hulk: Attorney At Law yoğun bir ilgi görmektedir. Dizi tür olarak bir kahraman hikayesini komedi kategorisi ile birleştirerek yansıtmaktadır. Dizisinin yazarları arasında hepimizin marvel sinematik evreninden tanıdık olduğu stan lee bulunmaktadır. Jennifer Walters aynı zamanda birçok durumda yetenekli bir avukat olarak süper kahramanlara danışmanlıkta yapmıştır. Ayrıca avengers, fantastik four, kiralık kahramanlar ve shield gibi takımların da üyesi olmuştur.

Yorum yapın