1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Shiba Inu’nun Klonu; Luna Inu (LINU)!

Son dönemlerin en popüler kripto parası olan Luna Inu; günden güne sergilediği grafik ve bulunduğu hareketlilikle dijital para piyasasındaki yatırımcıların gözdesi olmuştur. Çok güçlü bir piyasa girişi olacağı tahmin edilmektedir. Shiba Inu’nun klonu olan LINU’yu narcobi.com aracılığıyla size aktarıyoruz.

Luna Inu (LINU) Nedir? Nasıl Çalışır?

Luna Inu ERC20 blok zincirinde bulunan %100 topluluk tabanlı ve merkezi olmayan bir internet şakası belirtecidir. Kısacası LINU’nun hedefleri kripto endüstirsinin değişim araçları olarak memeleri kullanarak ademi merkeziyetçiliğe doğru ilerletmektir. Kodları, Shiba Inu’nun birebir klonudur. Tokenin ilk likiditesi 100 yıl boyunca kitli kalarak işlem vergisi sıfırdır. Linu topluluğu; eğlenirken müttefik ağı oluşturmak için dünyanın en güçlü ikna ve iletişim aracı olan mizahı; yani memeleri kullanırlar. Mizah dünyayı; memeler kripto kültürünü değiştirebilir gözüyle bakarlar. Linu dijital para birimi; topluluk önderliğinde çeşitli yardım işlerini finanse etmek ve kripto dolandırıcılığına uğrayan kurbanlara yardım için kullanılacaktır. Linu, bu yardımsever projelerini finanse etmek için nft lansmanlarını ve popüler kitle fonlamasını kullanacak. Luna Inu’nun şirket yapısı işletmelerin merkezi olmayan bir organizasyon hiyerarşisi ile gelişebileceği büyüyebileceği bir dünyaya örnektir.

Luna Inu’nun Geçtiği Evreler? Yakaladığı Trend

Linu, 15 mayıs 2022’de anonim bir geliştirici tarafından oluşturulmuştur. Proje hızla ivme kazanıp ilk iki hafta içinde trend olan Dextools’ta 1 numaraya, ve 15 milyon dolarlık piyasa değerine ulaştı. Anonim kurucu, tek bir varlığın kodun hakimi olamaması için başlatma sırasında belirteç sözleşmesinden vazgeçti. Anonim kurucu daha sonra gizemli bir şekilde sırra kadem bastı. Ortadan kaybolması projenin gelecekteki hayatını tehdit etmiştir. Ancak topluluk proje etrafında toplanarak projeyi yeni, daha merkezi olmayan bir yönde canlandırmıştır. Birkaç günde topluluk, liderliği yeniden tasarlayarak, resmi sosyal medya varlığına sahip oldu.

Böylece Luna; birden fazla borsa listesi için başvuruda bulunarak, meme yarışmaları da dahil olmak üzere, çeşitli pazarlama kampanyaları başlattı. Şirket yapısı artık; dijital para birimi Bitcoin’in yapılandırma şekliyle benzer bir şekilde çalışmaya başladı. Artık proje, projeye potansiyel olarak zarar verebilecek merkezi bir lidere sahip olmayan bir taban organizasyonudur. İki profesyonel denetim firması, Tech Audit ve Teçhizat Rate, kodu ve kullanıcıların güvenliğini doğrulamak için projeyi denetledi. Resmi tören ve proje, Marketwatch, Bitcoininsider, Yahoo Finance, Digitaljornual, Bezirgan ve yüzlerce özel site dahil olmak üzere birkaç medyada yerini almıştır.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”One Pearl Token (Δ); Borsanın Gizemli Tokeni!” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız. Aşağıdaki yorumlar kısmından Luna Inu (LINU) hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın