1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Sibel Can Kimdir? Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında, Nereli? Son Hali?

Sibel Can kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, boyu kilosu kaç, boyu kaç cm, son hali, burcu ne, evli mi, çocuğu var mı, doğum tarihi kaç, sevgilisi kim?

Kimdir? Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Kariyerine dansöz olarak başlayan Sibel Can, 1 Ağustos 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2023 yılı itibari ile 53 yaşındadır.

Sibel Can Boyu Kilosu Kaç? Hangi Burç?

Siben Can’ın boyu 1.69cm, kilosu ise 62kg civarıdır. Ayrıca 1 Ağustos 1970 doğum tarihli olan Sibel Can, Aslan burcudur.

Bu makalemizi beğendiyseniz, https://Narcobi.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz ünlü kişilerin yazılarını da bulabilir ve okuyabilirsiniz..

Sibel Can Kaç Evlilik Yaptı?

Güzel şarkıcı Sibel Can, bu zamana kadar iki evlilik yaptı. 1988-1999 tarihleri arasında Hakan Ural ile evliydi. 2000-2010 yılları arasında ise Sulhi Aksüt ile evlilik yaşamıştır.

Sibel Can Kaç Çocuğu Var?

Ünlü şarkıcının ikisi erkek, biri kız olmak üzere üç çocuğu vardır. Hakan Ural’dan Engincan Ural ve Melisa Ural adında iki çocuğu vardır. Sulhi Aksüt’tan ise Emir Aksüt adında bir çocuğu vardır.

Sibel Can son hali
Sibel Can son hali

Sibel Can Annesi Ve Babası Kimdir?

Babasının adı Engin Cangüre, annesinin adı ise Emine Gül Sezer Cangüre’dir. Babası bir keman sanatçısıdır, annesi ise Burda Mudanyalıdır.

Müzikle Nasıl Tanıştı?

Sibel Can, müzikle küçük yaşlarda tanıştı. Henüz 13 yaşındayken, babasının kemanı eşliğinde yurt dışında şarkı söyleyip dansetti. Türkiye’ye döndüğünde, Maksim Gazinosu’nda dansöz olarak çalışmaya başladı. Yaşı gizlenerek sahneye çıktı. Daha sonra assolistliğe yükseldi.

1987 yılında ilk albümü olan “Günah Bize”yi çıkardı. Bu albümde Orhan Gencebay’ın büyük desteğini gördü. Albüm kısa zamanda satış rekorları kırdı. 1995 yılında Raks Müzik’e transfer oldu. 1997 yılında ise, Serdar Ortaç’ın bestelediği “Padişah”lı albüm yayınladı. “Padişah”la birlikte Sibel Can, Türkiye’nin en çok konuştuğu isim haline geldi.

Oynadığı TV Dizileri

Sibel Can, albüm çalışmalarının yanında birçok dizide ve filmde de yer aldı. “Kaldırım Çiçeği”, “Gülüm”, “Bize Ne Oldu” ve “Berivan” gibi dizilerde kamera karşısına geçti.

Biyografisi

  • Kimdir? : Şarkıcı ve oyuncu
  • Doğum tarihi : 1 Ağustos 1970
  • Kaç yaşında? : 53
  • Aslen Nereli? : İstanbul doğumludur
  • Burcu ne? : Aslan
  • Boyu kaç? : 1.69cm
  • Kilosu kaç? :62kilo
  • Sevgilisi kim? : Bilinmiyor.
  • Mesleği ne? : Şarkıcı, dansöz, oyuncu
  • İnstagram hesabı : @sibelcan (2.9Mn)

Yorum yapın