1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Sufle Kimdir? Gerçek Adı, Sufle Grubu Solisti, Yaş Kaç?

İçinde Aşk Var, Pus ve Köprü Altı gibi şarkılarla tanınan Sufle kimdir? Sufle Grubu solisti kimdir, biyografisi ve yaş kaç gibi sorular merak ediliyor. İşte Sufle grubu hakkındaki bilgiler..

Sufle Grubu Kimdir? Grubun Üyelerinin Gerçek Adı Nedir?

Göksü Taşçeviren Sufleband grubu
Göksü Taşçeviren Sufleband grubu

Göksu Taşçeviren ve Mustafa Atik tarafından 2012 yılında Ankara’da kurulan Sufle grubunun solisti Göksu Taşçeviren‘dir. Göksu Taşçeviren kimdir ve kaç yaşında gibi sorularda çokça merak ediliyor. Hakkında net bilgi bulunmayan Göksu Taşçeviren’in yaşının 28 ve boyunun 165cm olduğu biliniyor. Kendileri hakkında çok bilgi bilinmediklerinden dolayı Göksu Taşçeviren’in nereli olduğu, tam doğum tarihi veya burcu bilinmemektedir.

Sufleband grubu ilk çıktığında akustik coverlarıyla bilinmekteydiler. Daha sonra Brit Pop ve Dark Pop gibi türlerle Pus şarkısını çıkardılar.

Bu makalemizi beğendiyseniz, https://Narcobi.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz ünlü kişilerin yazılarını da bulabilir ve okuyabilirsiniz..

Şarkıları

Sufle Pus, İçinde aşk var, Hiç kimsenin günahı yok, beyaz yalan, İndi gardım, Köprüaltı, Yanımda, Hissettin mi, Nasıl güzel, Hatırla ve Panik ataklar gibi şarkılarıyla biliniyor. Sufle gurubunun son şarkısı ise beyaz yalan isimli şarkısıdır.

Sosyal Medya

Sufle ismiyle Youtube kanalları mevcut olan grubun abone sayısı ise 40k üzerindedir. Youtube üzerinde toplam 28 milyonu aşkın izlenmeleri bulunuyor.

İnstagramda ise sufleband kullanıcı adı ile 27k takipçileri bulunuyor. Aynı zamanda Göksu Taşçeviren’in ise goksutasceviren kullanıcı adı ile instagramda 6k takipçisi bulunuyor.

Siz Sufleband grubu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi altta bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın