1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Teneke Kafalar Kimdir? İşte Twitch ve YouTube’un Sevilen Kanalı!

Twitch’te canlı yayınları ile oldukça sevilen Teneke Kafalar aynı zamanda YouTube platformunda da takip ediliyor. Bu yazımızda Teneke Kafalar yayıncıları kimler ve bu yayıncılar hakkındaki merak edilenleri sizlerle paylaşacağız. İşte merak edilenler..

Teneke Kafalar YouTube!

9 Mayıs 2015 tarihinde açılan Teneke Kafalar YouTube kanalı daha çok Twitch kanalında oyunlar oynamaktadır. Twitch’te oynadığı oyunları YouTube üzerinde de paylaşarak oldukça popüler hale geldiler. Teneke Kafalar YouTube kanalının şuan 635bin abonesi bulunmaktadır. Aynı zamanda kanal, şu ana kadar 199milyon izlenmeyi geçmiştir.

Teneke Kafalar Twitch!

Twitch platformunda yaptıkları yayınlar ile oldukça sevilip izleniyorlar. Twitch kanallarında şuan 324bin takipçileri bulunmaktadır.

Teneke Kafalar Yayıncıları Kimler?

Teneke Kafalar
Teneke Kafalar Yayıncıları

Teneke Kafalar kanalı Suat Bıçakçı, Osman Balcılar ve Hilmi’den oluşmaktadır. Yayıncıların instagram hesapları ise şöyle, zsuat_, _oosee ve yobenhilmi

Teneke Kafalar ekibi daha çok Pubg oyunu oynamaktadır. Twitch üzerinde canlı yayın yaparak Pubg oynayan Teneke Kafar ayrıca YouTube kanallarında da birçok içerik üretmektedir.

Siz Teneke Kafalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın