1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Teyze Yeğen Sözleri

Anne yarısı olması nedeniyle midir bilinmez ama teyzeler daima en samimi akrabalar olmuşlardır. Hem sırdaş, hem arkadaş olan teyzeler hem erkek hem de kız yeğenlerinin yoldaşı olurlar. Bu nedenle de teyze sözleri daha da kıymetli hale gelir.

Kimilerinin çatlak teyzeleri olur. Birlikteyken oldukça keyifli vakit geçirilen teyzeler çeşitli şakaların içerisinde sürekli var olurlar. Kimi zaman da ailenin haberi olmayan kaçamakların adresidir teyzelerimiz. Elbette bu güzel anıların ve yardımların karşılığında güzel içerikli teyze sözleri gönderilmesi onların da hoşuna gider.

Bazıları şakayla karışık takılma sözleri olurken, bazıları ise duygu dolu sözler olabilir. Kimilerinin ise vefat eden teyzeleri için kullandığı sevgi ve özlem dolu teyze sözleri paylaşmaya ihtiyacı olur. Kaybedilen teyzelere ithaf edilen duygu içerikli sözler de okuyanların gözlerini doldurabilir. Ayrıca teyze yeğen sözleri de bu makalemizde olacaktır.Yeğen sözleri ayrı bir öenm taşımaktadır.Onunla ilgili sözleri de paylaşıyor olacağız.

Teyze sözleri

Mesafeler önemli değil, önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzeciğim. Doğum günün kutlu olsun biricik teyzeciğim.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun doğum günün kutlu olsun benim canım teyzem.

Hayatımıza bir güneş gibi girdin. En derin karanlıklardan çıkardın aldın bizi.

Merhaba güzel prenses uzaklarda bir yerlerde bir yeğenin tarafından delice özlenmektesin.

Sen benim annem gibisin, beni büyüten, benim dertlerimi, sırlarımı paylaştığım teyzeciğim seni çok seviyorum.

Bazen benim için bir arkadaş oldun oturup dertlerimi dinledin. Bazen bir anne oldun bana nasihatler verdin. Senin sayende hayatı, yaşamayı öğrendim canım teyzem.

Teyzeler bulutların arkasında olan güneşler gibidir, ne zaman bizi koruyan bulutlar giderse o zaman teyzemizin sıcacık yüreğinde oluruz.

Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. İyi ki varsın teyzem

Ailemizin renkli yüzü, anne yarısı teyzem, seninle hayatımız rengarenk geçiyor.

Annem hep teyzenizle iyi geçinin derdi, ben ne kadar annenizsem o da teyzeniz diyordu.

Sevgili teyzem, annemin yokluğunu hiç aratmadın, yeri geldi annemiz oldun bize sahip çıktın. Sana olan minnet borcumuzu ömrümüz boyuna ödeyemeyiz.

Merhaba güzel prenses, uzak diyarlardan bizi tekrar ziyarete gelecek misin?

Evrene ne verirsen sana geri dönermiş, ne verdiğimi bilmiyorum ama bana senin kadar değerli kutsal teyzemizi verdi.

Saf ve temiz su gibisin teyze, hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum.

Annem olmadığı zaman sen bakardın bana. Emeğini hiçbir zaman ödeyemem canım teyzem.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara teyzelerin bir tanesi.

Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin doğum günün kutlu olsun.

Yeğen sözleri

Dünya güzelleri seni görse kendilerinden utanırlar. Güzelliğin ile ailemizi temsil eden biricik teyzem.

Annemin vefatından sonra hayatımızdan hiç çıkmadın. Seninle birlikte hayatımız rengarenk oldu. Gökyüzümüz karanlıktan aydınlığa ulaştı.

Kelebeklerin kıskandığı bir güzelliğin var teyzem.

Dünyanın en tatlı insanı olan teyzeciğim seni tüm kalbimle sevmekteyim.

Bizi annemiz kadar çok seviyorsun. Ne zaman içimiz hüzün kaplasa senin varlığınla kendimize gelir olduk. Çünkü teyzeciğim sen anne yarısısın. Seninle hayata sımsıkı tutunarak mücadeleye kaldığımız yerden devam ettik.

Seni yanında mutluluk buluyorum, içimi bir huzur kaplıyor. Seninle yaşadıklarımız hayatımda hep iz bırakıyor, canım teyzem bu yiyenin seni çok seviyor.

Bende büyüdüğü zaman senin gibi hayat dolu, güldüğü zaman çevresindeki herkesi mutlu eden, iyi kalpli biri olacağım. Hayat sana istediklerini bir gün değil her gün versin.

Yeğen sevgisi sözleri ‘ni de paylaştık. Popüler sözler sitemizi takip etmeye devam edin.

Yorum yapın