1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Tozlu Yaka Oyuncuları (Tozlu Yaka Oyuncuları Rolleri)

27 Haziran 2022 tarihinde ilk bölümü Fox Tv’de yayınlanmaya başlayan Tozlu Yaka dizisinin oyuncuları kimler? Yeni dram dizisi Tozlu Yaka’nın oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Emre Kınay, Serra Pirinç ve Ecem Çalhan gibi isimler bulunuyor. Yönetmeni Semih Bağcı olan dizi, zengin ve fakir öğrencilerin dikkat çeken hikayesini anlatıyor.

Şimdi, Tozlu Yaka oyuncuları rolleri, Tozlukaya oyuncuları kimler? ve Tozlu Yaka başrol kim? gibi çokça merak edilen soruları cevaplayalım. Tozluyaka oyuncuları vefa kim? Durukan Çelikkaya, Tozlu Yaka dizisinde ölen Vefa karakterini canlandırmaktadır.

Tozlu Yaka’dan kim ayrılıyor?

Ecem Çalhan başrol olarak başladığı Tozlu Yaka dizisinden senaryo göreği ölerek ayrılmıştır.

Tozlu Yaka Zeyno’nun annesi kimdir?

Nur Yazar, Tozlu Yaka dizisinde Kader Sarı (Zeynep’in annesi) rolünü canlandırmaktadır.

Tozlu Yaka Ali’nin annesi kim?

Dolunay Soysert Tozlu Yaka dizisinde Ali’nin annesi Derya Öztürk karakterini canlandırmaktadır.

Tozluyaka başrol kim?

Dizinin başrollerinde Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Begüm Birgören ve Kaan Mirac Sezen gibi isimler bulunmaktadır.

Tozlu Yaka Kenan kimdir, kaç yaşında?

Emre Kınay 5 Mart 1970 doğumlu ve 53 yaşındadır.

Tozlu Yaka Arap Sinan kaç yaşında, kimdir?

Can Bartu Aslan 6 Mayıs 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kendisi şu an 23 yaşındadır.

Tozlu Yaka Nesrin kaç yaşında?

 Begüm Birgören 20 Eylül 1982 doğumludur. 2023 tarihi itibari ile 40 yaşındadır.

Tozlu Yaka Zeynep kaç yaşında?

Serra Pirinç, 19 Haziran 1997 doğumludur. Ve kendisi şu an 25 yaşındadır.

Tozlu Yaka Oyuncuları Ve Rolleri

Dizinin başrolünde Dolunay Soysert ve Ecem Çalhan bulunuyor. Şimdi dizinin tüm oyuncuları hakkında merak edilenler soruları cevaplayalım. Okumaya devam ederek dizi hakkındaki tüm soru işaretlerinizi giderebileceksiniz.

Ecem Çalhan – Tozlu Yaka Cemre

Ecem Çalhan kimdir? 19 Ocak 1996 yılında İzmir’de doğan güzel oyuncu, oyunculuk kariyerine 2019 yılında Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiyle başlamıştır. Güzelliğiyle dizide dikkat çeken Ecem Çalhan’ın kaç yaşında olduğuda merak ediliyor. Şuan 26 yaşında olan başarılı oyuncu Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Burcu ise Oğlak’tır.

Aktif olarak İnstagram kullanan güzel oyuncunun ecemcalhan kullanıcı adı ile 664k takipçisi bulunmaktadır.

Ecem Çalhan - Tozlu Yaka Cemre
Ecem Çalhan – Tozlu Yaka Cemre

Dizide Cemre rolünü oynamaktadır. Dizide Cemre, Berk ile sevgilidir ancak, Ali ile tanıştıktan sonra aslında Berk’i gerçekten sevmediğini farkedecektir. Cemre, Berk’in aksine iyi huylu ve iyilik sever bir kızdır. Cemre’nin ailesi Cemre’nin Ali ile olan ilişkisini istemeyecek ve Cemre’ye zorluk çıkaracaktır.

Kaan Mirac Sezen Tozlu Yaka Ali

Kaan Mirac Sezen kimdir? İlk kez oyunculuk deneyimini Tozlu Yaka ile yaşayan Kaan Miraç Sezen dizide Ali rolünü oynamaktadır. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde almıştır. Kendisinin kaç yaşında olduğu veya nereli olduğu bilinmemektedir.

Tozlu Yaka Ali gerçek adı Kaan Miraç Sezen’dir.

İnstagramda kmsezen kullanıcı adı ile 471k takipçisi bulunmaktadır.

Tozlu Yaka oyuncuları Ali kimdir
Kaan Mirac Sezen Tozlu Yaka Ali

Delikanlı bir karakteri olan Ali Derya’nın oğludur. Babası olmadığı için annesine bir hayli bağlı olan Ali, ders çalışmayı pek sevmez. Arkadaşı Vefa’nın ölmesiyle çok etkilenen Ali katili bulmak için elinden geleni yapacaktır. Ali ilk görüşte Cemre’ye aşık olmuştur.

Dolunay Soysert – Tozlu Yaka Derya

Dolunay Soysert kimdir? 25 Mart 1973 Adana doğumlu olan tecrübeli oyuncu, Cumhuriyet filmindeki Latife hanım ile tanınmıştır. Şuan 49 yaşında olan başarılı oyuncunun burcu ise Koç’tur. Dolunay Soysert’in boyu 1.64 cm ve kilosu ise 53 kg’dir.

İnstagramı aktif kullanan tecrübeli oyuncunun dolibom kullanıcı adı ile 373k takipçisi bulunmaktadır.

Dolunay Soysert - Tozlu Yaka Derya kim
Dolunay Soysert – Tozlu Yaka Derya

Tozlu Yaka dizisinde Ali’nin annesi Derya rolünü canlandırmaktadır. Fırıncılık ile uğraşan Derya mahalleli tarafından oldukça sevilmektedir ve yıllardır hayatında kimse yoktur. Oğlu Ali gibi oldukça adaletli ve dobra bir kadın olan Derya, yıllar önce Kenan ile bir ilişkisi olmuş ancak ayrılmışlardır.

Serra Pirinç – Tozlu Yaka Zeynep (Zeyno)

Serra Pirinç kimdir? 19 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İkizler burcu olan güzel oyuncu şuan 25 yaşındadır. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde almıştır. Kendisi Vuslat ve Bizim Hikaye dizileri ile ünlü olmuştur.

Serra Pirinç’in instagramda serrapirinc kullanıcı adı ile 867k takipçisi vardır.

Serra Pirinç - Tozlu Yaka Zeynep (Zeyno)
Tozlu Yaka Zeyno kimdir

Erkek gurubunun tek kız üyesi olan Zeyno erkeklerin içinde büyüdüğü için güzelliğinin farkında değildir. Zeynep Ali’ye aşıktır fakat, bunu sadece Sinan biliyordur.

Tayanç Ayaydın – Tozlu Yaka Önder

Tayanç Ayaydın kimdir? 7 Ağustos 1979 İstanbul doğumludur. 43 yaşındaki tecrübeli oyuncu şuan 43 yaşındadır. 2015 yılından beri Sally Ghalayini ile evlidir.

İnstagramda tayancayaydin kullanıcı adı ile 170k takipçisi bulunmaktadır.

Tayanç Ayaydın - Tozlu Yaka Önder
Tayanç Ayaydın – Tozlu Yaka Önder

Okulun futbol koçu olan Önder, okulun en sevilen öğretmenidir. Önder hoca, Derya’ya aşık olacaktır.

Emre Kınay – Tozlu Yaka Kenan Yağızoğlu

Emre Kınay kimdir? 5 Mart 1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Balık burcu olan tecrübeli oyuncu şuan 52 yaşındadır. Emine Ün ile 2003 – 2009 yılları arasında bir evliliği olmuş ve bu evlilikten Duru Kınay adında bir kız çocuğu vardır.

İnstagramda emrekinay kullanıcı adı ile 500k takipçisi vardır.

Emre Kınay - Tozlu Yaka Kenan Yağızoğlu
Emre Kınay – Tozlu Yaka Kenan Yağızoğlu

Berk’in babası olan Kenan Yağızoğlu aynı zamanda Yağızoğlu kolejinin sahibidir. Oğlu Berk’i adaletin önüne koyan Kenan hala Derya’yı unutamamıştır.

Ulvi Kahyaoğlu – Tozlu Yaka Berk

Ulvi Kahyaoğlu kimdir? 25 Mayıs 1995 İzmir doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini Give Me a Lighter filmi ile yaşamıştır. Kendisi Elbet Bir Gün dizisinin Serdar’ı olarak tanınmaktadır. 27 yaşında olan genç oyuncunun burcu ise İkizler’dir.

Aktif olarak instagram kullanan genç oyuncu Ulvi Kahyaoğlu’nun ulvikahyaoglu kullanıcı adı ile 350k takipçisi bulunmaktadır.

Ulvi Kahyaoğlu - Tozlu Yaka Berk
Ulvi Kahyaoğlu – Tozlu Yaka Berk

Okulun sahibi olan Kenan’ın oğlu olan Berk, babasına çok benzemektedir. Cemre ile sevgili olan Berk, babasını çok sevmez. Güce önem veren Berk zayıfları ezme eğilimindedir.

Ahmet Haktan Zavlak – Tozlu Yaka Çağrı

Ahmet Haktan Zavlak kimdir? 21 Ağustos 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.78cm ve kilosu ise 70kg’dır. Başak burcu olan genç oyuncu şuan 21 yaşındadır. Kendisi Yasak Elma dizisinde Erim olarak hatırlanıyor.

Ahmet Haktan Zavlak’ın İnstagramda haktanzavlk kullanıcı adı ile 690 k takipçisi bulunmaktadır.

Ahmet Haktan Zavlak - Tozlu Yaka Çağrı
Ahmet Haktan Zavlak – Tozlu Yaka oyuncuları Çağrı

Tozlu Yaka oyuncuları Çağrı? ÇağrıÖnder hocanın oğlu olan Çağrı, dik kafalı bir yapıdadır. Özgürlüğe önem veren Cağrı babası haklı olsa bile kendi kararlarını kendisi verir.

Can Bartu Aslan – Tozlu Yaka Sinan

Can Bartu Aslan kimdir? 6 Mayıs 1999 yılında İstanbulda doğan genç oyuncu İstanbul Okan Üniversitesinden mezun olmuştur. Kendisi boğa burcudur ve 23 yaşındadır.

Kendisinin canbartuarslan kullanıcı adı ile instagramda 460k takipçisi vardır.

Can Bartu Aslan - Tozlu Yaka Sinan
Can Bartu Aslan – Tozlu Yaka Sinan

Ali’nin yakın arkadaşı olan Sinan’ın lakabi Arap’tır. Ali’yi çok seven Sinan gözleri mavi olmasına rağmen kendisine maviş denmesini hiç sevmez. Korkususuz ve bir okadar da eğlencili bir kişiliği vardır.

Nur Yazar – Tozlu Yaka Kader Kimdir?

Nur Yazar kimdir? 1982 yılında İstanbul’da doğan başarılı oyuncu dizide Kader karakterini canlandırmaktadır. Kendisi  Sevdim Seni Bir Kere, El Kızı, Nur Yazar Aşk ve Mavi gibi dizilerle bilinmektedir. Özellikle Mavi dizisinde Fatma karakteri ile dikkat çekmeyi başarmıştır.

Nur Yazar instagramda nuryazarr kullanıcı adı ile 64k takipçisi bulunmaktadır.

Nur Yazar - Tozlu Yaka Kader Kimdir?
Tozlu Yaka Kader Kimdir?

Tozlu Yaka dizisinde Zeyno (Zeynep) in annesidir. Mahallede adı kötü anlamda çıkmıştır.

Yorum yapın