1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Türkiye’nin Gururu Kerem Bürsin Şovuna Devam Ediyor! Artık Dünya Tanıyor!

Türkiye’nin jön aktörelerinden biri olarak kabul edilen Kerem Bürsin Türk dizilerinin yurt dışına yayılmasına neden olan başarılı oyunculuğuyla gündemden düşmüyor. Oynadığı dizilerin yurt dışında çok beğenilmesi Kerem Bürsin için yeni yeni fırsatlar yarattı.

La Casa De Papel gibi dünya çapında ünlü bir dizinin yıldızlarından biri olan dizinin başrol oyuncusu ve dizideki profesörü Alvaro Morte ile beraber aynı projede yer alan ünlü oyuncu, La Casa De Papel dizisinin ardından oldukça büyük bir hayran kitlesi kazanan İspanyol oyuncu Alvaro Morte ile tanıştı.

Kerem Bürsin İspanya’nın En Tanınan Ünlüleri Arasında!

Sen Çal Kapımı dizisinin ardından dünya çapında büyü bir üne kavuşan Kerem Bürsin, dünya çapında en sevilen Türk aktörlerinden biri olmayı başardı. Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı Hande Erçel ile büyük bir uyum yaşayan Kerem Bürsin, Hande Erçel ile yollarını ayırdıktan hemen sonra soluğu İspanya’da aldı. İspanyol hayranları tarafından oldukça büyük ilgi gören Bürsin, günümüzde İspanyanın en tanınan ünlüleri arasında yer alıyor.

İspanya’da sevilmesi ve büyük ilgiyle karşılanmasının ardından Kerem Bürsin’e yeni bir proje teklifi geldi. İspanya’da yeni projesindeki rolü merak edilen başarılı oyuncu İspanyol hayranlarını çok sevindirdi. İspanya’ya olan seyahatlerinde İspanya’daki ünlü isimlerle de bir araya gelmeyi ihmal etmeyen Bürsin, kısa zamanda İspanya’da çok büyük bir hayran kitlesi kazanmayı başardı.

İspanyolca Öğreniyor

İspanyol medyasının gündeminden düşmeyen Kerem Bürsin’in İspanyolca öğrenme çabasında olduğu biliniyor. Kerem Bürsin’in İspanyolca öğrenmeye çalışmasına çok sevinen İspanyol hayranları ilerde ünlü oyuncunun İspanya’ya yerleşeceğini hayal ediyor.2022 yılı itibari ile pek çok kez İspanya’ya seyahat eden ünlü oyuncu Kerem Bürsin, İspanya’da yeni bir projeye dahil oldu. Türk dizilerinin dünya çapında ünlü olduğunu belirten Bürsin, İspanya’da da Türk dizilerinin çok başarılı olduklarını söylemeden geçmedi.

İspanya’da ülkemizi Temsil Ediyor

Sen Çal Kapımı dizisi dünyanın neredeyse bütün ülkelerinde yayınlanan ve çok sevilen bir dizi haline geldi. Türk dizilerinin İspanya, Brezilya, İtalya gibi ülkelerde ilgi ve beğeni ile izlendiği yıllardır ortada. Fakat artık Türk dizileri tüm dünyaya açılmış durumda. Türk dizilerinin İspanya’da çok sevildiğini ve çok izlendiğini belirten başarılı oyuncu Kerem Bürsin, İspanya ile Türkiye arasında iş ilişkileri oluşabileceğini belirtti.

Kendisi gibi başka oyuncularında farklı ülkelerle ortak işler ortaya çıkarabilmesine olanak sağlayan bu durumdan oldukça hoşnut olan Kerem Bürsin, bunun oldukça önemli olduğunu vurguladı. İspanya’da ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Bürsin, kariyerindeki başarılı adımları ile Türkiye’nin gururu!

Yeni Projeler İçin İspanyolca Öğreniyor

İspanya’da farklı projelerde yer alabilmesi için dil öğrenmesinin gerekliliğinin farkında olan ünlü oyuncunun bu sıralar İspanyolca öğrenmeye çalıştığı biliniyor. İspanyolca öğrenen ünlü oyuncu bu konuyla ilgili güzel şeyler olacağını söylemeyi de ihmal etmedi. Türkiye’yi İspanyada temsil ediyor olmanın kendisi için önemli olduğunu belirten başarılı oyuncu, yakında bir film olanağı olduğunu bu nedenle de İspanyolca öğrenmek için çaba gösterdiğini vurguladı. İspanya’ da bir Türk oyuncu olmak ve Türkiye’yi temsil etmek önemli diyen Kerem Bürsin. Bir Türk olarak, İspanya’da Türkiye’yi temsil etmenin haklı gururunu yaşıyor. İspanya sokaklarında kendisini gören herkesin kendisine büyük ilgi gösterdiğini belirten başarılı oyuncu, herkesin kendisine çok sıcak, tatlı ve saygılı bir biçimde yaklaştığını söyledi. İspanya’da bulunmaktan hoşnut görünen oyuncunun ne zaman Türkiye’ye döneceği ise başarılı oyuncunun hayranları tarafından merak ediliyor.

Yorum yapın