1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Ümit Doğan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? (Tüm Bilgiler)

Tarihçi ve yazar olan Ümit Doğan’ın kim olduğu google’da merakla aranıyor. Kendisi hakkında detaylı bilgi bulunmuyor olsa da, sizlere kaç yaşında ve nereli olduğu gibi genel bilgileri vereceğiz.

Ümit Doğan Kimdir? Kaç Yaşında?

1984 yılında Kırıkkale şehrinde dünyaya gelen Ümit Doğan şuan 38 yaşındadır.

Eğitim Hayatı

Ümit Doğan İşletme alanında lisans, Tarih alanında lisans ve yüksek lisans eğitimi almıştır. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Kırıkkale şehrinde almıştır. Halen daha Niğde Üniversitesi Tarih bölümü öğrencisidir.

Aile Hayatı – Çocuğu Var Mı?

Ümit Doğan’ın evli olduğu ve bir çocuk babası olduğu bilinmektedir.

Ümit Doğan Kitapları

Cumhuriyet tarihi ile ilgili yaptığı araştırmalar ile bilinen Ümit Dopan’ın Çocuklar İçin Atatürk’ün Hayatı, Çocuklar İçin Kurtuluş Savaşı Tarihi ve Çocuklar İçin Kurtuluş Savaşı Kahramanları ismi ile üç adet kitabı olduğu bilinmektedir. Kendisinin toplam olarak 15 kitabı olduğu bilinmektedir.

Ümit Doğan Şuan Ne İş Yapıyor?

Ümit Doğan aktif olarak yazar kimliği ile bir web sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Sosyal Medya Ve Twitter

tsumut71 kullanıcı adı ile Twitter’da 307k takipçisi bulunmaktadır. Twitter’ı aktif olarak kullanan Ümit Doğan, Twitter hesabında Atatürk ve Tarih ile ilgili tweetler atmaktadır.

Bu konu hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için önemli!

Yorum yapın