1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

UniLend (UFT) Coin Nedir? UFT Coin Geleceği?

UniLend (UFT) coin, DeFi ekosisteminde bulunan borç verme/ödünç verme işlevi gören ve ekosisteme daha fazla likidite sağlamayı amaçlayan blok zincirinde bulunan bir ağdır. Birçok borsada listelenmeyi başaran UFT coin piyasada ilgi çekmeyi başardı.

UniLend Proseji Nedir? Geleceği Var Mı?

UniLend projesindeki temel fikir, şuan ki piyasada olmayan ERC-20 coinlerinin potansiyelini arttırmayı planlamaktadır. Şuan mevcut olan projeler, sadece en popüler 20 ERC-20 tokeniyle işlemlere olanak tanırken, binlerce diğer alternatif kripto para birimleri kullanılamıyor. Mevcut platformların sınırlı sayıda tokenleri işletmesi piyasayı manipüle etmeye fırsat veriyor. Bunun üzerine UniLend projesi ile diğer birçok token borç alınabiliyor, ödünç verilebiliyor ve takas edilmesine de olanak tanıyor.

Peki UFT Coin Nedir? Ne İşe Yarar?

Kullanıcıları projeye katılmaya teşvik etmek için UniLend, platform aracılığı ile alım satım yapan, borç alan veya borç veren kullanıcıları UFT coin ile ödüllendirmektedir. Böylece UniLend, kendi oluşturduğu ağı kullanan kullanıcıları teşvik ederek ödüllendiriyor.

UFT Coin Hangi Borsalarda Var? Nereden Alınır?

UFT coin dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ta dahil Gate.io, MEXC, WazirX ve LATOKEN gibi daha birçok borsada listelenmiştir. UFT coin almak için, yukarda bahsettiğimiz listelenmiş borsalardan hesap açarak UFT coin alabilir.

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız.

UFT coin Twitter hesabı kullanıcı adı UniLend_Finance‘dır. UFT coin haberlerini Twitter’dan etkin olarak takip edebilirsiniz.

Sormak istediğiniz soruları veya görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın