1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Volkswagen’in Teaser Paylaşımı Kafaları Karıştırdı!

Volkswagen’in Teaser Paylaşımı Kafaları Karıştırdı!
0

28 Mayıs 1938 yılında Almanya Berlin’de kurulan Volkswagen, sosyal medya hesabı üzerinden ilgi çekici bir teaser paylaşımında bulundu.

Volkswagen dünyanın en büyük otomobil üreticileri arasında yer alıyor. Wolkswagen şirketi, sunduğu teknoloji ve otomobillerin sağlamlığı nedeniyle bi hayli seviliyor ve bu nedenle ülkemizde ve dünyada iyi satış rakamlarına ulaşmaktadır.

Şirket, zaman ilerledikçe yeni otomobiller tanıtmaya hız kesmeden devam ediyor. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları yeni paylaşım herkesi meraka düşürdü. Şirketin paylaşmış olduğu görsel ve açıklama görenlerin kafalarını karıştırdı.

Bu yazı ilginizi çekebilir: Youtube Ve Tüm Sosyal Medya Platformları İçin Vergi Düzenlemesi Geldi! Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Volkswagen, Golf’ün teaser görselini yayınladı!

Şirket’in sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı teaser görseli yayınlandı. Şirketin paylaşmış olduğu görselde şuan piyasada olan Golf’ün sportif bir versiyonu görünüyor. Yapılan paylaşımda hızlı ttomobil piyasaya süreceklerini açıkladılar.

volkswagen araba

Paylaşımdan sonra birçok kişinin kafası karıştı. Şirketin bu açıklamada NFT kelimesini ne anlamda kullandığı anlaşılamadı. Bu açıklamalardan sonra bir kesim şirketin Şubat ayında yeni bir araç tanıtacağını düşünürken, diğer kesim ise NFT kelimesinin paylaşımının daha çok ilgi çekmesi için yaptığını düşündü.

Otomobil sektörüne bakıldığında şirketlerin NFT üzerinde çalışmalarda bulunduğu aşikar. Kısa süre önce Volkswagen Malezya, Arteon modelinin NFT koleksiyonu piyasaya sürdüğünü açıklamıştı.

volkswagen gols otomobil

Eğer NFT kelimesi gerçekten bir projeye dayanıyorsa Volkswagen Golf’ün sportif versiyonu koleksiyonunu görmemiz olası duruyor. Şirket eğer yeni bir model tanıtacak ise bu modelin Golf GTI TCR olacağı düşünülüyor.

Yazar Hakkında

Yorum Yap