1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Alper Rende Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında, Boy, Kilo, Sevgilisi Kimdir?

Acun Ilıcalı’nın düzenlediği Survivor yarışmasına katılacak isimler belli olmaya devam ederken, Alper Rende’nin 2023 Survivor yarışmasına katılacağı duyuruldu. Survivor yarışmacıları belli olurken en dikkat çekici isimlerden biri de Alper Rende oldu.

YouTuber ve Oyuncu olan Alper Rende’nin kim olduğu, kaç yaşında olduğu, nereli ve boy kilo gibi sorular oldukça merak edilmeye başlandı. Bu yazımızda Alper Rende biyografi ve hayatı hakkındaki merak edilenleri sizlerle paylaşacağız. En alt kısımda bulunan yorumlar kısmından diğer ziyaretçiler ile sohbet edebilir ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Alper Rende Kimdir, Kaç Yaşında? Nereli?

Alper Rende hayatı
Alper Rende kimdir?

Doğum tarihi 16 Ekim 1995 olan Alper Rende şuan 27 yaşındadır. Ayrıca kendisi İzmit doğumludur. Kendisi Beykent Üniversitesi’nde yazılım mühendisliği mezunudur.

Alper Rende Sevgilisi Kim? Betül Çakmak Alper Rende!

alper rende sevgilisi
Alper Rende Betül Çakmak

Alper Rende, uzun zamandır Betül Çakmak ile sevgilidir. YouTube platformunda sevgilisi Betül Çakmak ile çektiği pek çok videosu bulunuyor.

Mesleği Ne?

Vine videoları ile ünlenmeye başlayan sosyal medya fenomeni Alper Rende, YouTuber ve Oyuncu’dur.

Alper Rende Boy Kilo?

Boyu 1,75cm olan fenomenin kilosu ise 70kg olduğu biliniyor.

Alper Rende İnstagram

Kendisinin İnstagram’da alperrende kullanıcı adı ile 1,2m takipçisi bulunuyor. Ayrıca şuan İnstagram’da 41 göndersi bulunuyor.

YouTube

28 Mart 2018 yılında açmış olduğu YouTube kanalında şuan 4,65mn abonesi bulunuyor. Alper Rende’nin YouTube kananalının toplam izlenmesi 933 milyon’dur.

Altta bulunan yorumlar kısmından yorumunuzu bırakmayı unutmayın.

Yorum yapın