1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Betül Çakmak Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu Kilosu? Betül Çakmak Alper Rende!

Betül Çakmak hayatı, kaç yaşında, kimdir, nerelidir ve boy kilo gibi sorular oldukça merak ediliyor. Bu yazımızda kendisi hakkında merak ettiklerinizi cevaplayacağız. Gelin YouTuber Betül Çakmak’ı beraber yakından tanıyalım.

Betül Çakmak Kimdir? Kaç Yaşında?

Betül Çakmak kimdir
Betül Çakmak

1996 yılında dünyaya gelen Betül Çakmak şuan 26 yaşındadır. Kendisinin Mayıs ayında doğduğu biliniyor. Kendisinin nereli olduğu ise ne yazık ki bilinmemektedir. İnternet’te kendisi hakkında az bilgi bulunuyor.

Betül Çakmak Alper Rende!

Betül Çakmak sevgilisi Alper Rende
Betül Çakmak Alper Rende

Betül Çakmak’ın sevgilisi kim diye soracak olursanız, bu durum biraz karışık olmaya başladı. Uzun süreden beri Alper Rende ile sevgili oldukları bilinen ikilinin son zamanlarda ayrıldıkları düşünülüyor. İkilinin ayrıldıklarına dair bir açıklaması bulunmuyor.

Betül Çakmak Hayatı

Betül Çakmak nereli
Betül Çakmak hayatı

Asıl mesleğinin mimarlık olduğu ve kendisi mimarlık mezunudur. Ancak aktif olarak mesleği YouTuber’dır. YouTube’da oldukça tanınan ismin 2,29 milyon abonesi bulunuyor.

YouTube macerasına Alper Rende’nin kanalında başlamıştır. Alper Rende’nin kanalında tanınmaya başladıktan sonra kendi YouTube kanalına yönelmiş ve oradan videolar yüklemeye devam etmiştir. 21 Mart 2019 yılında açmış olduğu YouTube kanalında şuan 2,29 milyon abonesi ve 407 milyondan fazla izlenmesi bulunuyor.

İnstagram‘da betulcakmaak kullanıcı adı ile 551k takipçisi bulunuyor. Ayrıca kendisinin şuan 339 gönderisi bulunmaktadır.

Betül Çakmak TikTok uygulamasınıda aktif olarak kullanmaktadır. TikTok’ta 645k takipçisi ve 5,2 milyon beğenisi bulunuyor. TikTok’ta betulcakmak  kullanıcı adı ile onaylanmış hesabı bulunuyor.

Betül Çakmak Burcu Nedir?

Kendisi Mayıs ayında doğmuştur. Ve Boğa burcudur.

Bu makalemizi beğendiyseniz, https://Narcobi.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz ünlü kişilerin yazılarını da bulabilir ve okuyabilirsiniz..

Boyu ve Kilosu?

Kendisi hakkında araştırmalar yaptık malesef, hakkındaki bilgiler sınırlı. Boyu ve kilosu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Yorum yapın