1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Amber Group, Chelsea’nin Resmi Kol Sponsoru Oldu!

Chelsea Futbol Kulübü, 2022/23 sezonundan itibaren Resmi Kol Ortağı olmak için Amber Group destekli kripto platformu WhaleFin ile bugün yılda 20 milyon £ değerinde bir ortaklık anlaşması imzaladı.

  • Chelsea, Amber Group ile Resmi Kol Ortaklığını duyurdu.
  • Kripto para markası Whalefin, 2022-23’te Koreli şirket Hyundai’nin logosunun yerini alacak.
  • Chelsea’nin yanı sıra Liverpool ve Manchester United da kripto şirketleriyle ortaklıklar kurmayı düşünüyor.

Blues, resmi web sitesinde ve sosyal medya sayfasında, WhaleFin’in mavi bir balina içeren logosunun, dört yıl sonra Koreli otomobil üreticisi Hyundai’nin yerini alarak gelecek sezonun başından itibaren hem erkek hem de kadın takımlarının formalarını süsleyeceğini doğruladı.

Chelsea Futbol kulübü ayrıca bir İngiliz telekom şirketi olan ana forma sponsoru Three’yi değiştirmeyi düşünüyor.

Bu yazı ilginizi çekebilir: Albert Einstein’ın İlk Karısıyla Bilinmeyen Hikayesi! Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Amber Group, Chelsea'nin Resmi Kol Sponsoru Oldu!

Chelsea’nin ilk dijital varlık ortağı olan bu tarihi ortaklık, Amber Group’un WhaleFin’i, her sezon Premier Lig’i takip eden dünyanın dört bir yanındaki Chelsea taraftarlarına ve futbol taraftarlarına tanıtmasını sağlıyor.

Chelsea CEO’su WhaleFin ile işbirliğinden bahseden Guy Laurence şunları söyledi:

Bu, bizi dünyanın en gelişmiş dijital varlık şirketlerinden biri ile aynı hizaya getiren kulüp için son derece heyecan verici bir ortaklık.

Amber Group CEO’su Micheal Wu, “oyunun kültür, dil ve milliyetten bağımsız olarak küresel bir izleyici kitlesini toplama yeteneğinin” dijital varlıkların tanıtımına yardımcı olabileceğini belirtti.

Bu anlaşma Chelsea’nin kripto dünyasına girişini sağlıyor. Bu arada Liverpool, forma sponsorluğunu Standard Chartered ile değiştirmek için bir kripto para birimi şirketini düşünüyor ve Manchester United, eğitim ekipmanlarına adını yazdıracak olan blockchain grubu Tezos ile çok yıllı bir ortaklık duyurdu.

Yorum yapın