1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Apple Tarafından Facebook’a engel!

Apple TV içinde bulunan Facebook Watch uygulaması Apple tarafından engellendi. Nedeni bilinmeyen engel uygulamayı çokça kullanan bazı kullanıcıları üzdü. Henüz bir açıklaması olmayan olayın büyük ihtimalle anlaşamamazlık olduğu tahmin ediliyor.

Facebook Watch

Facebook günümüzde en çok kullanılan servislerden biri. Her ne kadar son zamanlarda kullanıcılarını kaptırmış olsa da hala eskisi kadar güçlü. Facebook’ın bir çok servisi var, örneğin Facebook oyunlar veya Facebook’un mesajlaşma uygulaması olan Messenger. Bugün bizi ilgilendiren özelliği 2017’de hizmete sunduğu Facebook Watch. Her ne kadar rakiplerine benzese de Facebook’un komik ve bilgilendirici içerikleriyle dolu olan Facebook Watch çokça seyredilmesine rağmen rakiplerine yaklaşamadı, TikTok, Youtube ve benzer platformların pazarı yönetmesiyle arada kalan Facebook Watch Apple TV platformundan bilinmeyen bir sebep yüzünden kaldırıldı.

Faacebook Watch her ne kadar TikTok’u andırsa da kendine özgü bir uygulamaydı.2017’den beri hizmette olan Facebook Watch genel olarak çok kullanılan bir uygulamaydı.Facebook videolarını geniş ekranlarda izleme seçeneği sunuyordu ve 1-2 dakikalık videoları izleyebiliyordunuz. Facebook’da bulunan diğer yazı ve resim tabanlı içeriklere takılmadan Facebook videolarına erişebiliyorsunuz.

Fakat bugün Apple TV’de servise ulaşmaya çalışanlar servisin kapandığını gördüler. Uygulama her ne kadar Apple TV’den kaldırımış olsa da diğer platformlardaki App Store ve Google Play Store’larda hala mevcut. App Store veya Google play Store’da Facebook uygulamasından erişebilirsiniz.

Facebok Watch’In kısa bir tanımı

Facebook Watch’ta spor, haber, güzellik, yemek ve eğlence gibi konularda videolar ve özgün programlar keşfedebilirsiniz. Bu videoları TV’de izlemek için Facebook Watch TV uygulamasını indirebilir veya Facebook mobil uygulamasından bir TV’ye aktarabilirsiniz. Facebook mobil uygulamasından TV’nize video akışı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Son yazımız ilginizi çekebilir;”Apple Watch hayat kurtardı!” Tıklayarak okuyabilirsiniz

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz!

Yorum yapın