Atakan Özyurt Boyu Kilosu? Atakan Özyurt Kaç Yaşında? Eşi, Sevgilisi Kimdir?

Atakan Özyurt Boyu Kilosu? Atakan Özyurt Kaç Yaşında? Eşi, Sevgilisi Kimdir?
0

Atakan Özyurt boyu kilosu kaç?, Atakan Özyurt kaç yaşında?, Doğum tarihi kaç?, Eşi kimdir? Burcu ne? Atakan Özyurt nereli?

Sosyal medyada adından fazla söz ettiren sosyal medya fenomeni Atakan Özyurt, paylaşımları ile sürekli gündemde! Eğlenceli paylaşımlar yapan sosyal medya fenomenini sizler için araştırdık. Kafalar grup üyelerinden Atakan Özyurt hakkında merak edilenler…

Atakan Özyurt Kimdir? Kaç Yaşında? Doğum Tarihi?

Kafalar grubunda yer alan Atakan Özyurt yayınladığı YouTube videoları ile herkesin yakından tanığı bir kişi oldu. Gündemde sürekli olarak görmeye alıştığımız isimlerden olan kafalar grubunun üyelerindendir. Tanınmış bir yüz olan Atakan Özyurt, çekmiş olduğu YouTube videoları ile tanınmış bir fenomendir. Bilal Hancı ve Fatih Yasin ile birlikte bir araya gelerek Kafalar grubunu kurarak birçok eğlenceli vidolara imza atmıştır.

Atakan Özyurt Kafalar

Ünlü fenomen, Ordu ilinde 31 Aralık 1993 yılında dünyaya geldi. Lisans eğitimini Arel Üniversitesi’nde Tıbbi Laboratuvar bölümünde tamamladı. Kafalar grubunun üyeleri olan Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin ile YouTube’de yayınladıkları videolar sayesinde tanındılar.  YouTube’de 26 Aralık 2014 yılında Kafalar kanalı açarak en çok seyredilen YouTube Kanalına sahip oldular. Ünlü fenomen Bilal Hancı ve Fatih Yasin ile Eypio olarak bilinen Abdürrahim Akça’ya ait Kaşık şarkısının klipinde 2018 yılında yer aldı.

Atakan Özyurt Boyu Kilosu Kaç?

1993 doğumlu olan Atakan Özyurt 2023 yılı itibari ile 30 yaşında yer alıyor. 1,81 santimetre boyunda olan Özyurt oğlak burcunda yer alıyor. Ayrıca kendisinin 75kg ağırlığında olduğu bilinir.

Atakan Özyurt Eşi Sevgilisi Kimdir?

Atakan Özyurt eşi Selen Kaldırım

Hayranları tarafından merak edilen Atakan Özyurt’un sevgilisi, bir dönem ünlü sanatçı olan Nilay Toprak ile beraberlikleri oldu. 2019 yılı Mayıs ayı itibari ile oyuncu Cemre Kurum ile birliktelikleri oldu. Atakan Özyurt, 2022 yılı Şubat ayında Selen Kaldırım ile hayatını birleştirerek dünya evine girdi.

Atakan Özyurt boşandı mı? Gibi sorular soruluyor, fakat kendisi boşanmamıştır.

Atakan Özyurt Aslen Nereli?

Kafalar grubunun üyelerinden olan ve ünlü YouTuber olan Atakan Özyurt aslen Ordu’ludur. Memleketi olan Ordu’da dünyaya geldi. Atakan Özyurt’un annesi ve babası da Orduludur.

Atakan Özyurt Burcu Nedir?

31 Aralık tarihinde doğan Atakan Özyurt, 22 Aralık 21 Ocak tarihlere arasında yer alan doğum tarihinden dolayı Oğlak burcudur.

Bu yazımızda Atakan Özyurt boyu, kilosu, eşi ve Atakan Özyurt hakkında merak edilenleri sizlerle paylaştık. Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Google Haberlerde Bizi Takip Edebilirsiniz.

Tıkla Takip Et... 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir