1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Fatih Yasin Kimdir? Fatih Yasin Boyu Kilosu? Burcu Ne? Sevgilisi (Eşi) Kim?

Sosyal Medya fenomeni olan Fatih Yasin, sosyal medyada yapmış olduğu paylaşımlar ile tanındı. Takipçileri tarafından sürekli olarak araştırılan ve gündemde olan Fatih Yasin ile ilgili birçok detayı sizler için derledik. Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Bu yazımızda Kafalar grubunun üyesi Fatih Yasin hakkında biyografi bilgileri vereceğiz. Biliyorsunuz ki Kafalar grubu Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin üçlüsünden oluşmaktadır.

Fatih Yasin Kimdir? Kaç Yaşında? Doğum Tarihi?

Sosyal medya fenomeni olan Fatih Yasin 25 Ekim 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. 2023 yılı itibari ile 29 yaşında olan Fatih Yasin’in burcu ise Akrep’tir. Arel Üniversitesinde eğitim alarak Uluslararası Lojistik Bölümü’nü tamamladı. Çekmiş olduğu vine’lerle tanınan senarist üniversite yıllarında Atakan Özyurt ile tanışmış ve çektikleri vineler ile fenomen olmaya başlamıştır. Belli bir süre sonra Bilal Hancı ile tanışarak sosyal medyada kafalar ile ün yaptı. Paylaşılan videolar sayesinde tanınarak Youtube Kafalar kanalını açarak sevilen fenomenler arasına girdi.

Boyu Kilosu Kaç?

Fatih Yasin 1,68 cm boyunda, 66kg ağırlığındadır.

Fatih Yasin Hangi Burç?

25 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Fatih Yasin Akrep burcudur.

Fatih Yasin Sevgilisi (Eşi) Kim?

2016 yılında sevgilisi Melis Kılıç ile ismi anılsa da bu noktada bilgi teyit edilmemiştir. Hayranları tarafından sevilisinin olup olmadığı merak konusudur. Bu sorunu cevabı henüz bulunmadı. Harbiye Açık Hava Konserlerinde Ajda Pekkan ile düet gerçekleştirmiş olan Fatih Yasin bir süredir Sena Güzeldağ ile ilişkisi sürmüş bu ilişki evlilik ile devam etmiştir. Fatih Yasin 2022 yılında Sena Güzeldağ ile evlendi.

Fatih Yasin Boşandı mı? Neden Boşandı?

Fatih Yasin ve Sena Güzeldağ çifti 2022 yılının Ağustos aylarında boşanmıştır. Kafalar grubunun üyesi Fatih Yasin’in neden boşandığı ise bilinmiyor.

Fatih Yasin Aslen Nereli?

Kafalar grubunun üyesi Fatih Yasin’in babasının nereli olduğu veya annesinin nereli olduğu gibi bilgiler çokça soruluyor. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren ünlü fenomen Fatih Yasin, Kafalar ekibinin üyesidir. Annesi Kastamonu’ lu, babası ise Sivas’lıdır.

Kafalar Fatih Yasin

Fatih Yasin, Bilal Hancı, Atakan Özyurt (Kafalar)

Üniversite eğitimini Arel Üniversitesi Uluslararası Lojistik bölümünden tamamlayarak mezun olan Fatih Yasin, ilk zamanlarda vine videoları ile kendini tanıtmış ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Youtube platformunda Kafalar kanalı açarak Kafalar ekibi ile başarılara imza atmıştır. Oyunculuk yeteneği ile ön plana çıkan ünlü fenomen şu anda ağırlıklı olarak dijital platformlar ile ilgilenmektedir.

Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın