Fatih Yasin Kimdir? Fatih Yasin Boyu Kilosu? Burcu Ne? Sevgilisi (Eşi) Kim?

Fatih Yasin Kimdir? Fatih Yasin Boyu Kilosu? Burcu Ne? Sevgilisi (Eşi) Kim?
0

Sosyal Medya fenomeni olan Fatih Yasin, sosyal medyada yapmış olduğu paylaşımlar ile tanındı. Takipçileri tarafından sürekli olarak araştırılan ve gündemde olan Fatih Yasin ile ilgili birçok detayı sizler için derledik. Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Fatih Yasin Kimdir? Kaç Yaşında? Doğum Tarihi?

Sosyal medya fenomeni olan Fatih Yasin 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. 2023 yılı itibari ile 29 yaşında olan Fatih Yasin’in burcu ise Akrep’tir. Arel Üniversitesinde eğitim alarak Uluslararası Lojistik Bölümü’nü tamamladı. Çekmiş olduğu vine’lerle tanınan senarist üniversite yıllarında Atakan Özyurt ile tanışmış ve çektikleri vineler ile fenomen olmaya başlamıştır. Belli bir süre sonra Bilal Hancı ile tanışarak sosyal medyada kafalar ile ün yaptı. Paylaşılan videolar sayesinde tanınarak Youtube Kafalar kanalını açarak sevilen fenomenler arasına girdi.

Fatih Yasin Boyu Kilosu?

Takipçileri tarafından merak edilen konular arasında yer alan boy ve kilosu hakkında birçok araştırma yapılmıştır. Ünlü fenomen 1,68 cm boyunda, 63 ile 66 kg ağırlığında bulunuyor.

Fatih Yasin Sevgilisi (Eşi) Kim?

2016 yılında sevgilisi Melis Kılıç ile ismi anılsa da bu noktada bilgi teyit edilmemiştir. Hayranları tarafından sevilisinin olup olmadığı merak konusudur. Bu sorunu cevabı henüz bulunmadı. Harbiye Açık Hava Konserlerinde Ajda Pekkan ile düet gerçekleştirmiş olan Fatih Yasin bir süredir Sena Güzeldağ ile ilişkisi sürmüş bu ilişki evlilik ile devam etmiştir. Fatih Yasin 2022 yılında Sena Güzeldağ ile evlendi. Ağustos ayında dünya evine giren çiftler mutlu yaşantılarını sürdürmektedir. Fatih Yasin’in eşi Sena Güzeldağ avukat olarak çalışıyor.

Fatih Yasin Nereli?

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren ünlü fenomen Fatih Yasin, Kafalar ekibinin üyesidir. Annesi Kastamonu’ lu, babası ise Sivas’lıdır.

Kafalar Fatih Yasin

Fatih Yasin, Bilal Hancı, Atakan Özyurt (Kafalar)

Üniversite eğitimini Arel Üniversitesi Uluslararası Lojistik bölümünden tamamlayarak mezun olan Fatih Yasin, ilk zamanlarda vine videoları ile kendini tanıtmış ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Youtube platformunda Kafalar kanalı açarak Kafalar ekibi ile başarılara imza atmıştır. Oyunculuk yeteneği ile ön plana çıkan ünlü fenomen şu anda ağırlıklı olarak dijital platformlar ile ilgilenmektedir.

Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Google Haberlerde Bizi Takip Edebilirsiniz.

Tıkla Takip Et... 

Yorum Yap