1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Avatar Generations Oyunu Geliyor !

Birçok oyun severin dört gözle beklemiş olduğu Avatar: Generations oyunu kısa bir zamanda kullanıma hazır hale gelecektir. Yakın bir zamanda çıkacak olan oyun hem android hem de ios işletim sistemi desteklerini taşımaktadır. Bu sayede iki farklı sürüm olarak da kullanabilmeniz mümkün bir haldedir. Bir mobil oyun olan Avatar Generations rpg oyunu olarak oyun severlerin karşısına çıkmaktadır. Telefonunuzun market sağlayıcısı bölümünden yayınlandığı tarihten itibaren indirme ve oynama aktivitelerini yapabilmektesiniz. Bir anime serisi olan Avatar son hava bükücü birçok platformda boy göstermiştir. Yüksek oranda bir fan topluluğu bulundurması açısından merakla beklenmektedir. Oyunun duyurusu Square Enix London Mobile firması aracılığıyla yapılmıştır. Mobil oyunun duyurulmasından sonra gözler çıkış tarihi ve oyundaki karakterlere çevrilmiştir. Tıpkı hanımeli dizisinde olduğu gibi karakterler aynı kalarak güzel bir senaryoyu sağlamaktadır. Rpg oyun kategorisinde çıkıyor oluşu da birçok beğeniyi toplamaktadır.

Avatar Generations Konusu ve Hikayesi Nedir?

Avatar Generations

Anime dizisinden bağımsız olmadan benzer temaları içerisinde taşımaktadır. Uzun bir süredir netflix patronunda yayında olan Avatar The last Airbender bu defa sevenlerinin karşısına mobil bir oyun olarak çıkmaktadır. Oyunun geliştiricileri arasında Square Enix London Mobile ve Navigator Games bulunmaktadır. Paramount Consumer Products aracılığıyla yayınlanacak olan oyun birçok farklı özelliği de içerisinde bulundurmaktadır. Görsel efektleri ve tematik ses seçenekleri ile Avatar dünyasına adım atmış olacaksınız. Karakter seçimleri ve hikayenin akışı yönünden de eksiksiz olarak tasarlandığını söyleyebiliriz.

Avatar Oyunu Detayları

Avatar Aang, Katara ve Sokka kardeşlerden oluşan avatar takımı mobil oyun aracılığıyla sevenleri ile buluşacak. Oyun içerik bakımından kendi takımlarınızı oluşturarak bir savaş alanında karşılaştıracağınız sistemi bulundurmaktadır. Kendi savaşlarınızı belirleyip taktiksel bir biçimde yerleştirdikten sonra çarpışmaları izlenebilmektedir. Bir rpg oyunu olarak piyasaya çıkacak Avatar Generations her takımın özel bir güçleri bulunmaktadır. Güçlü bir takım kombinasyonları seçmenize de imkan tanımaktadır. Karakterler henüz tam kesileşmemiş olsa da diziden alışık olduğumuz Aang, Katara, Sokka, Toph, Suki, Zuko, Appa ve Momo gibi yüzler görülecek. Henüz çıkış tarihinde bir netlik olmayan oyun android ve ios sistemleri için sunulacaktır

Bir önceki yazımız ilginizi çekebilir. “Pokemon Arceus Günlükleri Çıkıyor !”

Yazımıza tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın