1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Benim Adım Farah Dizisi Oyuncuları! Ne Zaman Başlayacak? (Tüm Bilgiler)

Yakında Fox TV‘de yayınlanması beklenen Benim Adım Farah dizisi izleyicileri meraklandırıyor. Benim Adım Farah dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isim Aslı Enver de bulunmakta. Peki Dizi ne zaman çıkıyor? İşte detaylar..

En altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Benim Adım Farah Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Fox TV’nin yeni dizisinin hazırlıkları hala sürmektedir. Net bir tarihi olmayan dizinin yakın zamanda başlaması beklenmekmektedir. Net olmamakla beraber dizinin 2023 yılı içersinde başlayabileceği konuşuluyor.

Benim Adım Farah ne zaman başlayacak? Bu soru son günlerde oldukça merak ediliyor. Son bilgilere göre 1.5 ay içersinde çekimlerine başlanması bekleniyor.

Benim Adım Farah Dizisinin Konusu Nedir?

Dizinin bir doktor dizisi olması beklenmektedir. Aslı Enver‘in canlandıracağı Doktor Farah‘ın oğlu tehlikeli bir hastalığa yakalanır. Oğlunu tedavi ettirebilmesi için çok paraya ihtiyacı olan Doktor Farah, para bulabilmek için mafyanın temizlikçiliğini yapmak zorunda kalır. Farah‘ın (Aslı Enver), zorlu hayatına tanıklık edeceğimiz Benim Adım Farah dizisi merakla beklenmektedir.

Aslı Enver Yeni Dizisi Benim Adım Farah
Aslı Enver Yeni Dizisi Benim Adım Farah

Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Başrolünde Aslı Enver’in olacağı dizinin Fox Tv ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Benim Adım Farah Dizisinin Oyuncuları Ve Karakterleri!

Dizinin oyuncu kadrosu tam olarak netleşmedi. Ancak başrolünde Aslı Enver’in olacağı netlik kazandı. Kısa süre içersinde dizinin diğer oyuncularının açıklanması beklenmektedir.

Aslı Enver (Farah)

Aslı Enver (Farah) Benim Adım Farah dizisi
Aslı Enver (Farah) Benim Adım Farah dizisi

10 Mayıs 1984 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da dünyaya gelmiştir. Şuan 38 yaşında olan güzel oyuncu Aslı Enver Boğa burcudur. Aslı Enver’in boyu ise 1,65’dir. Güzel oyuncu, Benim Adım Farah dizisinde oğlu amansız hastalığa yakalanan Doktor Farah‘ı canlandıracaktır. Güzel oyuncunun instagramda aslienver kullanıcı adı ile 6milyon 400bin takipçisi bulunmaktadır.

Fırat Tanış – Benim Adım Farah

Fırat Tanış kimdir? 5 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen tecrübeli oyuncu şuan 47 yaşındadır. 2014 yılından 2022 yılına kadar Kübra Tanış ile evli kalmıştır. Bir çocukları bulunan ikilinin neden boşandığı bilinmemektedir. Boğa burcu olan Fırat Tanış 1.70cm boyundadır. Benim Adım Farah dizisinde hangi rolü oynayacağı henüz belli olmadı.

Fırat Tanış - Benim Adım Farah
Fırat Tanış – Benim Adım Farah

Fırat Tanış, daha çok Geniş Aile dizisindeki Koyu Bilal olarak bilinmektedir. İnstagramda firattanis kullanıcı adı ile 715k takipçisi bulunmaktadır.

Ali Sürmeli – Benim Adım Farah

Ali Sürmeli kimdir? 7 Nisan 1959 yılında Bingöl ilinin Solhan ilçesinde doğmuştur. Şuan 63 yaşında olan tecrübeli oyuncunun Eren Sürmeli adında bir çocuğu vardır. Koç burcu olan Ali Sürmeli’nin 1.61cm boyu ve kilosunun ise 68kg olduğu bilinmektedir.

Ali Sürmeli Benim Adım Farah dizisi
Ali Sürmeli

Ali Sürmeli’nin instagramda alisurmeliofficial kullanıcı adı ile 177k takipçisi bulunmaktadır.

Aslı Enver’in Yeni Sevgilisi Kim?

Aslı Enver'in Yeni Sevgilisi berkin gökbudak
Aslı Enver’in Yeni Sevgilisi berkin gökbudak

2012-2015 yılları arasında Birkan Sokullu ile 3 yıllık evliliği olan Aslı Enver‘in yeni sevgilisi Berkin Gökbudak‘tır. Uzunca bir süre Murat Boz ile aşk yaşayan Aslı Enver artık Berkin Gökbudak ile aşk yaşamaktadır.

güzel oyuncu Aslı Enver
Aslı Enver

Dizi Uyarlama Mı?

Benim Adım Farah dizisinin, Amerikan dizisi olan The Cleaning Lady dizisinden uyarlandığı biliniyor. Dizinin Amerikan dizisinden uyarlanması izleyicileri epey meraklandırdı.

“Benim Adım Farah Dizisi Oyuncuları! Ne Zaman Başlayacak? (Tüm Bilgiler)” üzerine 6 yorum

  1. bu dizi ne zaman başlıyor? benim adım farah dizisi güzel olcak bence.. aslı enver var ise güzel olacaktır..

  2. Yeni Diziyi merakla bekliyorum umarım güzel projeler ile karşımıza çıkar

  3. Oyuncu kadrosu çok iyi. Başarılı olmasını bekliyorum. Çok iyi özetlemişsiniz teşekkürler.

  4. Adlı enverin yeni dizisini merakla bekliyorum. Yakın bi zamanda başlasada izlesek şu diziyi..

    Aslı enverin benim adım farah dizisi tutacak bence..

  5. Asli enverin dizisini merakla bekliyorum. Bu kadinin dizilerini çok seviyorum. Benim adim farah dizisinin oyuncu kadrosuda güzel olcak, zaten asli enver var😊

Yorum yapın