Berkçan Güven Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu? Sevgilisi Kim?

Berkçan Güven Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu? Sevgilisi Kim?
1

Takma adı ile BEGE olan Berkçan Güven internette ünlü YouTuber ve şarkıcıdır. YouTube kariyerine 2014 yılında başlayan Güven aynı zamanda yayımlamış olduğu birçok müzik parçaları da bulunmaktadır. Takipçileri arasında BEGE’in farklı konularda araştırma yaptığı görülüyor. Berkçan Güven ile merak edilenleri derledik. Komik bir kişiliği olan Berkçan Güven’i şimdi yakından tanıyalım.

Berkçan Güven Kimdir? Kaç Yaşında?

Berkçan Güven kaç yaşında
Berkçan Güven kaç yaşında

Berkçan Güven sosyal medyaya vine videoları ile 2013 yılında giriş yaparak kendini geniş bir kitleye ulaştırmıştır. Vine kapanmasından sonra instagram ve youtube de içerik üretmeye başlayan ünlü fenomen, 2016 yılında yayınladığı Çok Yakışıklıyım adlı parçası ile 2017 yılında Benim işim ile iyi bir çıkış yapmıştır. 30 Mayıs 1996 yılında doğan Güven sonraki zamanlarda yayınladığı Yeniden ve Neresi gibi parçalar ile Youtubede yer alan içeriklerinde popülerliğini arttırmıştır. Ünlü fenomenin 2023 yılı itibari ile 26 yaşındadır. Berkçan Güven’in burcu ise ikizlerdir.

Yeniden şarkısının klipinde Aleyna Tiki’yi oynatması oldukça fazla ilgi gördür. Clear Man sponsorluğunda Cristiano Ronaldo ile birlikte rol almıştır.

Berkçan Güven arkadaşları Reynmen (Yusuf Aktaş) ve Efe Uygay ile beraber birçok yayınları ve videoları bulunmaktadır.

Berkçan Güven Boyu Kilosu Kaç?

Ünlü fenomenin 1,83 cm boyunda olduğu ve 73 kg ağırlığında olduğu bilgilerine ulaşılmıştır.

Berkçan Güven Doğum Tarihi? Kaç Doğumlu?

1996 yılı 30 Mayıs sabahı İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Berkçan Güven, Yaşamını İstanbul da sürdürmektedir. Babası Burhan Güven televizyonculuk ve gazetecilik mesleğini icra ediyordu. Veda filminde tanınan babası Atatürk’ü canlandırmıştır. Farklı kanallarda seslendirmenlik yaptı.

Berkçan Güven Sevgilisi Kim?

Berkçan Güven sevgilisi Beyza Efe
Berkçan Güven sevgilisi Beyza Efe

Beyza Efe ile sevgili olan Berkçan Güven’in uzun süredir Beyza Efe ile beraber olduğu biliniyor. Yakın zamanda ikilinin ayrıldı iddiaları olsa da bunun gerçek olmadığı biliniyor. YouTube kanalında sevgilisi Beyza Efe ile beraber soru cevap videosu büyük ilgi görmüştü.

Berkçan Güven Beyza Efe soru cevap
Berkçan Güven Beyza Efe soru cevap

Berkçan Güven Nereli?

Berkçan Güven ya da takma adıyla BEGE olarak bilinen fenomen İstanbul doğumludur. Ünlü youtuber ve şarkıcı olan Güven 1996 yılında doğdu.

Berkçan Güven İnstagram Hesabı?

Berkçan Güven hem videoları hem de vineleri ile büyük bir kitleye hitap etmektedir. Kardeşi Baran Güven ve anneannesi ile çektiği videolar sosyal medya efsanelerinde yer aldı. Işık Üniversitende Grafik Tasarım okuyan Güven yaptığı iş ile ilgili bölüm okumaktadır. Güven’e ait instagram ve diğer sosyal medya hesapları merak edilmektedir. Güven’e ait resmi instagram hesabının kullanıcı adı berkcan olarak yer alıyor.

Google Haberlerde Bizi Takip Edebilirsiniz.

Tıkla Takip Et... 

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 1 ay önce

    berkçan güven youtube’a geri dönse güzel olurdu. iyi videolar çekiyordu aslında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir