1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Berkcan Güven Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu? Sevgilisi Kim?

Berkcan Güven (BEGE) kimdir, nerelidir, kaç yaşında, boyu kilosu kaç, sevgilisi kim, burcu ne?

Takma adı ile BEGE olan Berkcan Güven internette ünlü YouTuber ve şarkıcıdır. YouTube kariyerine 2014 yılında başlayan Güven aynı zamanda yayımlamış olduğu birçok müzik parçaları da bulunmaktadır. Takipçileri arasında BEGE’in farklı konularda araştırma yaptığı görülüyor. Berkcan Güven ile merak edilenleri derledik. Komik bir kişiliği olan Berkcan Güven’i şimdi yakından tanıyalım.

Berkcan Güven Kimdir?

Berkçan Güven kaç yaşında
Berkcan Güven kaç yaşında

Bege, sosyal medyaya vine videoları ile 2013 yılında giriş yaparak kendini geniş bir kitleye ulaştırmıştır. Vine kapanmasından sonra İnstagram ve YouTube de içerik üretmeye başlayan ünlü fenomen, 2016 yılında yayınladığı Çok Yakışıklıyım adlı parçası ile 2017 yılında Benim işim ile iyi bir çıkış yapmıştır.

Berkcan’ın Baran adında bir erkek kardeşi vardır. Ayrıca babasının ismi ise Burhan Güven’dir.

Doğum Tarihi Kaç? Kaç Yaşında?

30 Mayıs 1996 yılında doğan Güven sonraki zamanlarda yayınladığı Yeniden ve Neresi gibi parçalar ile YouTubede yer alan içeriklerinde popülerliğini arttırmıştır. Ünlü fenomenin 2023 yılı itibari ile 27 yaşındadır.

YouTube Hayatı

Berkcan Güven arkadaşları Reynmen (Yusuf Aktaş) ve Efe Uygay ile beraber birçok yayınları ve videoları bulunmaktadır.

Yeniden şarkısının klipinde Aleyna Tiki’yi oynatması oldukça fazla ilgi gördür. Clear Man sponsorluğunda Cristiano Ronaldo ile birlikte rol almıştır.

Şarkıları

Asya Alizade ile Berkcan Güven ikilisinin Kalbin Bana Kaldı ve 24-7 adlı iki şarkısı bulunuyor. Beraber konser veren ve zaman geçiren ikilinin iyi bir arkadaşlığı vardır. Ayrıca Bege’nin Gecelerin Derdi ve Yeniden gibi solo şarkıları bulunuyor.

Berkcan Güven Boyu Kilosu Kaç? Burcu Ne?

Ünlü fenomenin boyu 1.83cm, kilosu ise 73kg civarıdır. Ayrıca kendisi İkizler burcudur.

Babası Kim?

Babası Burhan Güven televizyonculuk ve gazetecilik mesleğini icra ediyordu. Veda filminde tanınan babası Atatürk’ü canlandırmıştır. Farklı kanallarda seslendirmenlik yaptı.

Berkcan Güven Sevgilisi Kim?

Berkçan Güven sevgilisi Beyza Efe
Berkcan Güven sevgilisi Beyza Efe

Beyza Efe ile sevgili olan Berkcan Güven’in uzun süredir Beyza Efe ile beraber olduğu biliniyor. Yakın zamanda ikilinin ayrıldı iddiaları olsa da bunun gerçek olmadığı biliniyor. YouTube kanalında sevgilisi Beyza Efe ile beraber soru cevap videosu büyük ilgi görmüştü.

Berkçan Güven Beyza Efe soru cevap
Berkcan Güven Beyza Efe soru cevap

Nereli?

Berkcan Güven ya da takma adıyla BEGE olarak bilinen fenomen İstanbul doğumludur. Ünlü YouTuber ve şarkıcı olan Güven 1996 yılında doğdu.

Berkcan Güven İnstagram Hesabı?

Berkcan Güven hem videoları hem de vineleri ile büyük bir kitleye hitap etmektedir. Kardeşi Baran Güven ve anneannesi ile çektiği videolar sosyal medya efsanelerinde yer aldı. Işık Üniversitende Grafik Tasarım okuyan Güven yaptığı iş ile ilgili bölüm okumaktadır. Güven’e ait İnstagram ve diğer sosyal medya hesapları merak edilmektedir. Güven’e ait resmi İnstagram hesabının kullanıcı adı berkcan olarak yer alıyor.

“Berkcan Güven Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu? Sevgilisi Kim?” üzerine bir yorum

  1. berkçan güven youtube’a geri dönse güzel olurdu. iyi videolar çekiyordu aslında.

Yorum yapın