1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Terra Ekibini Eleştirdi!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, yaptığı açıklamalarda stabilcoin TerraUSD (UST) ve onun tokeni LUNA’nın çöküşüne ağırlık verdi.

Geçtiğimiz günlerde büyük düşüş yaşayan LUNA coin, yatırımcılarını büyük bir hüsrana ve şoka uğrattı. Tüm dünyada büyük tepki çeken LUNA coinin bu düşüş sonrasında Binance CEO’su Changpeng Zhao’da açıklamalarda bulundu işte detaylar..

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Terra Ekibi Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Changpeng Zhao açıklamalarında, “Bu UST/LUNA olayının Terra ekibi tarafından nasıl ele alındığı (veya ele alınmadığı) konusunda çok hayal kırıklığına uğradım. Terra ekiplerinden ağı geri yüklemelerini, fazladan basılmış LUNA’yı yakmalarını ve UST sabitleyicisini kurtarmalarını istedik. Şimdiye kadar, Herhangi bir olumlu yanıt alamadım ya da çok fazla yanıt alamadım” dedi.

Bu yazı ilginizi çekebilir: Sweatcoin Büyümeye Devam Ediyor! Yürüdükçe Kazan! Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Binance CEO'su Changpeng Zhao, Terra Ekibi Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Zhao, Binance’in Neden Ticareti Durdurduğunu Açıkladı!

Zhao, “Borsa dışında yeni çıkarılan büyük miktarlardaki LUNA’nın farkında olmayan bazı kullanıcılarımız, mevduata izin verilir verilmez fiyatın daha da düşeceğini anlamadan tekrar LUNA satın almaya başladı. Bu önemli riskler nedeniyle, ticareti askıya aldık.” dedi.

UST, ABD dolarına karşı sabit değerini kaybettiğinde tokenlar çöktü ve Luna’ya fiyatını yüksek tutması için inanılmaz bir baskı yaptı. İki tokenin etkileşime girecek şekilde tasarlanma şekli nedeniyle bu, Luna için büyük bir arz artışına ve bunun sonucunda bir fiyat düşüşüne yol açtı. Luna’nın arzı sadece birkaç gün içinde 340 milyondan 6.5 trilyona yükseldi. Aynı zamanda, fiyatı 60 dolardan bir cente kadar düştü.

Yorum yapın