1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Sweatcoin Büyümeye Devam Ediyor! Yürüdükçe Kazan!

SWEAT kripto tokeninin 12 Nisan’da piyasaya sürülmesinden bu yana, mobil uygulaması aracılığıyla 3.4 milyondan fazla cüzdan oluşturuldu. Sweatcoin’in kurucu ortağı Oleg Fomenko, uygulamanın Nisan ayında lansmandan sonra günlük 100.000 yeni kullanıcı gördüğünü açıkladı.

Sweatcoin projesi, uygulamayı App Store veya Google Play Store üzerinden indirirerek sizlere yürüdükçe para kazandırmaktır.

İçindekiler

Sweatcoin Nedir Nasıl Kullanılır?

SWEAT, kazanmaya yönelik bir jetondur; bu, kullanıcıların akıllı telefonlarındaki adımlarını izleyerek jetonu çıkarabilecekleri anlamına gelir.

Bu yazı ilginizi çekebilir: Adsense Düşük Değere Sahip İçerik Hatası Nasıl Çözülür? Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Şirket, tokenin arkasındaki fikrin, adımların ve hareketin değerine dayalı küresel bir para birimi başlatmak olduğunu belirtti. SWEAT tamamen adım adım basılacaktır.

Sweatcoin uygulaması son birkaç ayda çok olumlu bir büyüme kaydetti. 1 ve 4 Mayıs arasında yedi milyondan fazla yeni kullanıcı gördü. Bu, dünya çapında kullanılan toplam sweatcoin’in 76 milyondan fazla olduğunu gösteriyor. Hatta Sweatcoin uygulaması bir ayda %22’lik bir büyüme oranı gördü.

Sweatcoin Uygulaması Brezilya’da 1 Numara Oldu!

Sweatcoin Büyümeye Devam Ediyor! Yürüdükçe Kazan!

Lansmanından sadece iki ay sonra Sweatcoin, Brezilya’da App Store ve Google Play’de 1 numaralı uygulama oldu. Uygulama, 2022’nin ilk çeyreğinde uygulama pazarında toplam 71 milyon dolarlık değer alışverişi gördüğü için şaşırtmaya devam ediyor.

Sweatcoin’in kurucu ortağı Oleg Fomenko, Sweatcoin’in “lansmanımızdan bu yana her gün yaklaşık 100.000 kişinin kaydolduğunu gördüğünü” belirtti. Bu, giderek daha fazla insanın kazanma konseptini satın almasıyla şimdiye kadarki en büyük kripto giriş rampalarından biri.”

Sweatcoin öncelikle insanları daha sağlıklı olmaya teşvik etmeyi amaçlar. Şirket tarafından yayınlanan bir raporda, insanların uygulamayı indirdikten sonra ortalama %20 daha fazla yürüdüğünü buldular.

1000 sweatcoin kaç TL, sweatcoin ‘ para çekme şartlari 2022 ve 200 sweatcoin kaç TL gibi soruları Sweatcoin’in piyasaya girmediği için açıklayamıyoruz.

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız.

Yorum yapın