1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Bir Peri Masalı Dizisi Oyuncu Kadrosu! (Tüm Bilgiler)

Fox TV’nin yeni dizisi Bir Peri Masalı yakında başlıyor. Peki oyuncu kadrosunda kimler var? Ne zaman başlıyor? Konusu ne? İşte tüm detaylar..

Merakla beklenen dizinin başrolünde Alina Boz gibi popüler isimler bulunmaktadır. Yapımını Medyapım’ın üstlendiği dizinin ilk adı ”Zengin Kız” olarak geçiyordu, ancak ismi Bir Peri Masalı olarak değiştirildi.

Bir Peri Masalı Dizisinin Konusu Nedir?

Alina Boz'un başrol oynadığı Bir Peri Masalı dizisinin konusu nedir? Neyi anlatıyor?
Bir Peri Masalı Dizisinin Konusu Nedir?

Bebek bakıcılığı yapan Zeynep (Alina Boz)‘un normal bir hayat yaşamaktadır. Ancak bir anda eline geçen yüklü miktar para ile hayatı değişecektir. Hayatında yepyeni sayfa açılacak olan Zeynep’in hayatı izleyicileri meraklandırdı.

Daha fazla Dizi/Film haberlerini tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bir Peri Masalı Dizisi Ne Zaman Çıkıyor?

Dizinin şuanlık bir net tarihi bulunmaktadır. Ancak Alina Boz’un İnstagramdan yaptığı paylaşım ile dizinin yakında başlayacağını duyurdu.

Bir Peri Masalı Dizisi Ne Zaman Çıkıyor
Alina Boz yaptığı paylaşımda : Çok yakında sizlerle..

Alina Boz İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda, ”Çok yakında sizlerle‘ notunu düştü.. Ayrıca net olmamakla beraber, dizinin 23 Eylül‘de başlayacağına dair söylentiler bulunmaktadır. Dizinin başlayacağı tarih netleştiğinde buradan duyuracağız..

İşte Fox TV’nin Yeni Dizisinin Fragmanı

Merakla beklenen Bir Peri Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda, Alina Boz, Tarık Emir Tekin, Nazan Kesal, Hazal Filiz Küçükköse, Tülin Ece, Baran Bölükbaşı, Kadir Çermik Müfit Kayacan gibi isimler var. İşte dizinin fragmanı!

Bir Peri Masalı Dizisinin Oyuncuları Ve Karakterleri!

Fox TV’nin yeni dizisinin oyuncu kadrosunda bilinen isimler bulunmakta, peki hangi oyuncu hangi karakteri oynayacak? İşte sorunun cevabı..

Alina Boz

Alina Boz, Bir Peri Masalı dizisi
Alina Boz, Bir Peri Masalı dizisi

14 Haziran 1998 tarihinde Rusya’nın başkenti Moskova’da dünyaya gelen güzel oyuncu Alina Boz, Bir Peri Masalı dizisinde Bebek bakıcısı Zeynep‘i canlandıracak. Alina Boz dizide başrolü üstlenmektedir.

Tarık Emir Tekin

Tarık Emir Tekin, Bir Peri Masalı dizisi

1997 yılında İstanbulda dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Bir Peri Masalı dizisinde Alina Boz’un partneri olacak.

Hazal Filiz Küçükköse

Hazal Filiz Küçükköse, Bir Peri Masalı dizisi
Hazal Filiz Küçükköse, Bir Peri Masalı dizisi

9 Şubat 1988 tarihinde Mersinde dünyaya gelen güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, merakla beklenen dizide yerini alacak. Güzel oyuncunun performansı merakla bekleniyor.

Tülin Ece

Tülin Ece Bir Peri Masalı dizisi
Tülin Ece, Bir Peri Masalı dizisi

28 Şubat 1991 doğumlu olan güzel oyuncu, dizide en çok dikkat çekmesi beklenen oyuncular arasındadır.

Fox TV’nin yeni dizisi Bir Peri Masalı dizisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Altta bulunan yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın..

“Bir Peri Masalı Dizisi Oyuncu Kadrosu! (Tüm Bilgiler)” üzerine bir yorum

Yorum yapın