1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Bittorrent (BTT) Coin Nedir? BTT Coin Geleceği 2022!

BTT Coin nedir geleceği hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes için, madeni para ve olası geleceği hakkında kapsamlı bir rehber geliştirdik. BTT Coin Yorumu 2022, fiyat tahminleri ve BTT Coin için geleceğin parlak olup olmadığı hakkında konuşacağız. Mevcut piyasa durumuna ilişkin tüm verilerin değerlendirmelerini de görebilirsiniz. BitTorrent Coin, kapsamlı testlerden geçen kripto paralardan biridir.

BTT (BitTorrent) Coin Nedir? Geleceği Var Mı?

BTT Coin nedir geleceği hakkında şöyle söze başlamak mümkündür: 2000’li yılların başında, BitTorrent, kullanıcıların eşler arası ağlar aracılığıyla dosya alışverişinde bulunmalarına izin veren yazılımı ilk kez piyasaya sürdüğünde, birçok müzik ve film hayranının kalbini kazandı. Ağ oluşturma, kullanıcıların verilerini barındırmak veya başka bir bilgisayardan dosya indirmek için tek bir sunucuya güvenmeden dosya paylaşmasına ve değiş tokuş etmesine olanak tanır.

BTT (BitTorrent) Coin Nedir
BTT (BitTorrent) Coin Nedir?

Bu, dosyaları tek bir sunucuya indirmek veya yüklemek yerine yapıldı. Ancak o zamandan beri BitTorrent, son derece popüler hizmetinden para kazanmakta zorlanıyor. Tron blok zincirinin arkasındaki şirket olan Tron Vakfı, bu nedenle 2019’da BitTorrent’i satın aldı. Kısa bir süre sonra, protokolün geliştirilmesini teşvik etmek ve ağ katılımcılarını ödüllendirmek için BitTorrent belirteçleri (BTT) tanıtıldı.

BitTorrent (BTT) Özellikler

BTT Coin nedir geleceği hakkında detaylı araştırma yapmak isteyenler, bu kripto paranın özelliklerini de sıksık merak etmekte. BitTorrent’in başlıca özelliklerinden birisi, hızlı ve güvenilir olan genel blok zinciri mimarisi, hibrit bir konsensüs yöntemini yaygın olarak benimsemenin zorluğunu ele alması. BTT, sıfır ifşa kanıtı ve matematiksel tutarlılık kullanarak diğer taraf hakkında hiçbir bilgi vermeden blok zinciri etkin işlemin tamamını doğrular.

Bu yüzden önce güvenlik engelleri durdurulur. BTT, merkezi olmayan finans ekosisteminin kalbinde yer alan Zyro protokolünü oluşturdu ve bu, teklifin bir sonraki dağıtımı olacak. BTT’nin kripto alanına girişi, çok sayıda platformda gücünü ve uygulanabilirliğini artırmış gibi görünüyor.

BTT bir protokolü ifade eder.Bu protokolün likiditesi ve BTT ağı üzerindeki yıldırım hızındaki işlemleri dikkate değer özelliklerdir. Diğer Ethereum tabanlı merkezi olmayan bankacılık protokolleriyle karşılaştırıldığında, bu ayırt edici özellik onu diğerlerinden ayırır ve birden fazla madencilik kanalı oluşturur. Sonuç olarak, BTT coin, akıllı sözleşmelerin uygulanması ve blok zincirinde fon transferi için bir katalizör olarak kabul edilebilir.

BitTorrent Inc., yazılımın bir sonucu olarak meydana gelen tüm dosya paylaşımlarının ve indirmelerin sahibi ve kontrolü altındadır. Platformun geliştiricisi Bram Cohen, bunu ilk olarak 2001 yılında tanıttı. Sistemin kurucusu Bram Cohen tarafından geliştirilen BitTorrent Sistemi aracılığıyla büyük dosyalar aktarıldığında telif hakkı sorunu yaşanmaz. Sonuç olarak, TRON ve Binance Akıllı Zincir ağlarıyla uyumludur. Drive protokolü, şirketin ilk merkezi olmayan canlı yayınıdır.

BitTorrent (BTT) Teknik Analiz

BTT fiyat tahmini, inişli çıkışlı bir hız treni yolculuğudur. BitTorrent fiyatı şu anda 0,000001747 dolardan işlem görüyor, 923.767,70 milyar piyasa değeri ve dolaşımda toplam 990.000.000.000.000 BTT arzı var. BitTorrent (Yeni) son 24 saatte 62.824.421$’dan işlem gördü. Piyasa değeri 1.614.149.417$’dır. Uzmanlar, son zamanlarda merkezi olmayan blok zinciri gelişmeleri nedeniyle BTT’nin parlak bir geleceği olduğunu düşünüyor. BTT madeni paralarının 0.000003054 dolardan işlem gördüğü bir zaman vardı.

Yılın başından bu yana, BTT tokeni birkaç sıçrama ile daha düşük işlem gördü. 18 Ocak’ta BitTorrent (Yeni) tokeni 0,0000030 doların üzerinde satıldı. Reddedildi ve değeri Kasım ayında 0.0000017$’a düştü. BTT coin fiyat değeri 0.000017$’a ulaştıktan sonra biraz toparlandı, ancak 0.000017$ seviyesini koruyamadı ve yeniden test etti. BTT’ye yatırım yapmak için en iyi zamanı belirlemek için piyasa profesyonelleri tarafından sunulan fiyat tahminlerini göz önünde bulundurun.

Btt Coin Geleceği 2023

Bu hedef neredeyse kesinlikle yıl sonuna kadar gerçekleştirilemeyecek. Buna rağmen, şüphesiz bildiğiniz gibi, bitcoin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Ayrıca, defi coinlerin ve diğer kripto para birimlerinin sayısı sürekli artıyor. Sonuç olarak, bu madeni paranın kısa vadeli maliyetinin artması bekleniyor. Hala 2022 yılından bahsediyorsak ciddi bir fiyat artışı öngörülüyor. Oyunun aşamalarında ilerledikçe kalite artacak. Madeni paranın 31 Aralık’a kadar 0,004 dolarlık hedefine ulaşması da kolay olacak. Ayrıca, para birimi amacına ulaşırsa, cömertçe kazanmaya devam edersiniz.

BTT Coin Netflix Anlaşması Ne Zaman?

Bittorrent (BTT) coin hakkında en son Netflix ile anlaşmaları gündeme gelmiştir. Ancak bu açıklamaların ne yazık ki devamı gelmedi.

BTT coin ne oldu? ve BTT coin hakkındaki yorumları sizlerle paylaşmaya başladık. Umarız hoşunuza gider..

BTT coin şuan 0,00001471 TRY’ye denk gelmektedir. Çoğu kişinin hayali olan 0,01 kuruş olacak mı merakla bekleniyor.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”Dogecoin’in Evladı; Baby Doge Coin!” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız. Aşağıdaki yorumlar kısmından Bittorrent (BTT) Coin hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın