1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Dogecoin’in Evladı; Baby Doge Coin!

Son yıllarda hızlanan kripto para borsasında; yükselişe geçen coinlerden Dogecoin’in ardından, internet şakası tabanlı olan Baby Doge Coin! Dogecoin’e adeta bir evlat niteliğinde olan bu coini merak eden binlerce insan vardır. Çeşitli konularda güvenilir bilgiler sağlayan narcobi.com ile bu günde yeni bir konuda merakınızı giderebilirsiniz.

Baby Doge güncel fiyatı ₺0.00000002018, 24 saatlik işlem hacmi ₺158.043.212 TRY. Baby Doge son 24 saatte, öncekine nazaran, %16 değer kaybetti. Dolaşımdaki arz verileri mevcut olmamakla birlikte maksimum seviyede 420.000.000.000.000.000 Babydoge bulunmaktadır. Baby ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar OKX, MECX, Biget, Huobi Global, vb. Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

İçindekiler

BabyDoge Coin Nedir?

BabyDoge Coin Nedir

Baby Doge Coin; meme tabanlı, hakiki Dogecoin’in evladı olma gayesi ile yola çıkan bir kripto para birimidir. Dogecoin kripto para biriminin 2020-2021 yıllarında gerçekleşen sansasyonel yükselişi üzerine, aynı yükselişi hayal eden çeşitli coinler ortaya çıkmıştır. İnternet şakalarını baz alınarak oluşturulan bu birbirinden tatlı coinler; başlıca Shiba Inu ve Babydoge Coin’dir. Bunlar, yatırımcılarına güzel gelirler sağlamayı amaçlamışlardır. Bu coinler işlem sürelerini hızlandırmak yerine işlem ücretinin belirli bir yüzdesinden pay vererek ilerlemektedir. Her biri, öncüsü olan Dogecoin gibi fırlamayı hedeflemektedir.

Uzun ömürlülük, güvenilirlik ve şeffaflık gibi topluluk değerlerine önem vererek yol alan Baby Doge token değerini oldukça yukarı çıkarmak için sağlam bir yol izliyor. Proje izlediği yolu belirtmek istediği için, kilitli likidite sahibi kullanıcıların oluşturdukları topluluğa daha fazla güvenlik sağlama düşüncesindedir. “Rug pull” gibi gibi dolandırıcılık endişelerini ortadan kaldırmak için üçüncü parti güvenlik denetimleri uygulanmıştır. 420 katrilyon token olacak şekilde çok büyük arza sahip olan BabyDoge erken dönem yatırımcılarına satın alma şansı tanıdı. Erken aşamada token fiyatını mümkün oldukça yükseltmeyi planlıyor. Eğer bu coinin yükseleceğini düşünüyorsanız, erken davranıp alım yapabilirsiniz.

Baby Doge Coin Nasıl Çalışıyor? Kurucusu Kimdir?

Baby Doge Coin; köpek temalı kripto para birimi içeren dijital para piyasasının, büyümekte olan alanında yer alıyor. Yatırımcılarına değer sağladıkça yatırımcıları tarafından benimsenmektedir. Böylece proje kullanıcılarına ödül, airdrop ve hediye dağıtımı gibi cazip gelecek faydalar sağlamaya çalışıyor.

Dogecoin; işlem ücretlerinden elde edilen gelirlerin kullanıcılara dağıtılması, yakılan arz sayesinde oluşan değer artışları ve DEX ile NFT platformları gibi her gün yenileri eklenen özellikleriyle kullanıcıyı ikna etmeye çalışıyor. “Meme” tabanlı olan Baby Doge; Binance Smart Chain üzerinde geliştirildi. Bu sayede Dogecoin’den 10 kat daha hızlı olduğu gibi düşük Gas ücretleri ve blok süreleriyle öne çıkıyor. Böylece, işlem komisyonlarının bir kısmı yatırımcılarına verilirken ücretler en aza indirilebilir.Baby Doge Coin’in kurucu ekibinin kimler olduğu diğer meme tabanlı coinler gibi hala gizemini koruyor. Şuan için geliştiricisinin pawz.com’un kurucusu ve evcil hayvanlara bağış toplama gibi faaliyetlere gönül veren Christian Campsi olduğu ortaya çıktı.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”Shiba Inu’nun Klonu; Luna Inu (LINU)!” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız. Aşağıdaki yorumlar kısmından Baby Doge Coin hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın