Bullet Train filmi ne zaman gösterime giriyor?

Bullet Train filmi ne zaman gösterime giriyor?
Brad Pitt'in yeni filmi Bullet Train
1

Brad Pitt’in başrol oynadığı Bullet Train’in fragmanı nihayet yayınlandı. Merakla beklenen Brad Pitt’in yeni filmi Bullet Train, ülkemizde 29 Temmuz 2022’de sadece sinemalarda gösterime girecek.

Yönetmen koltuğunda, John Wick ve Deadpool gibi filmlerle tanınan David Leitch bulunmaktadır. Yönetmen koltuğunda David Leitch ve başrolde Brad Pitt‘in olması doğal olarak hepimizi heyecanlandırmaktadır.

Bullet Train filminin fragmanı:

Filmin fragmanı 2 Mart 2022 tarihinde, ”İşe geri dönmek düşündüğünüz kadar kolay değil, özellikle de dünyanın en ölümcül suikastçileri aynı trendeyken. Brad Pitt ile gezintiye çıkın.” açıklamasıyla paylaşıldı.

Bu yazı ilginizi çekebilir: Vikings: Valhalla Dizisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu! Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bullet Train filminin konusu nedir?

Tokyo’dan Morioka’ya giden yüksek hızlı trende beş suikastçi vardır. Para dolu çanta arayışıyında olan bu beş suikastçi, çok geçmeden hedeflerinin birbiriyle ilişkili olduğunu fark eder ve görevleri hızla kontrolden çıkar.

Bullet Train Brap Pitt

Bullet Train Oyuncuları

Brad Pitt

Brad Pitt, 18 Aralık 1963 tarihinde Abd’nin Oklahoma eyaletine bağlı olan Shawnee ilçesinde dünyaya gelmiştir. Filmde Ladybug (Uğur Böceği) karakterini canlandırmaktadır.

Sandra Bullock, 26 Temmuz 1964 tarihinde Abd'nin Virginia eyaletine bağlı olan Arlington County ilçesinde dünyaya gelmiştir. Filmde Maria Beetle karakterini canlandırmaktadır.

Sandra Bullock, 26 Temmuz 1964 tarihinde Abd’nin Virginia eyaletine bağlı olan Arlington County ilçesinde dünyaya gelmiştir. Filmde Maria Beetle karakterini canlandırmaktadır.

Joey King, 30 Temmuz 1999 tarihinde Abd'nin Kaliforniya eyaletine bağlı olan Los Angeles şehrinde dünyaya gelmiştir. Filmde Prince karakterini canlandırmaktadır.

Joey King, 30 Temmuz 1999 tarihinde Abd’nin Kaliforniya eyaletine bağlı olan Los Angeles şehrinde dünyaya gelmiştir. Filmde Prince karakterini canlandırmaktadır.

Andrew Koji, 10 Kasım 1987 tarihinde İngiltere'nin Epsom kentinde dünyaya gelmiştir. Filmde Kimura karakterini canlandırmaktadır.

Andrew Koji, 10 Kasım 1987 tarihinde İngiltere’nin Epsom kentinde dünyaya gelmiştir. Filmde Kimura karakterini canlandırmaktadır.

Aaron Taylor-Johnson, 13 Haziran 1990 tarihinde İngiltere'nin High Wycombe şehrinde dünyaya gelmiştir. Filmde Tangerine karakterini canlandırmaktadır.

Aaron Taylor-Johnson, 13 Haziran 1990 tarihinde İngiltere’nin High Wycombe şehrinde dünyaya gelmiştir. Filmde Tangerine karakterini canlandırmaktadır.

Siz bu film hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizimle yorumlar kısmından fikirlerini paylaşabilir ve aynı zamanda duygularınızı tarif eden emojileri kullanabilirsiniz.

Google Haberlerde Bizi Takip Edebilirsiniz.

Tıkla Takip Et... 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Brad Pittin filmi güzel olmaz mı bee. Merakla bekliyorum yeni filmini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir