1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Bullet Train filmi ne zaman gösterime giriyor?

Brad Pitt’in başrol oynadığı Bullet Train filminin fragmanı nihayet yayınlandı. Merakla beklenen Brad Pitt’in yeni filmi Bullet Train, ülkemizde 29 Temmuz 2022’de sadece sinemalarda gösterime girecek.

Yönetmen koltuğunda, John Wick ve Deadpool gibi filmlerle tanınan David Leitch bulunmaktadır. Yönetmen koltuğunda David Leitch ve başrolde Brad Pitt‘in olması doğal olarak hepimizi heyecanlandırmaktadır.

İçindekiler

Bullet Train filminin fragmanı:

Filmin fragmanı 2 Mart 2022 tarihinde, ”İşe geri dönmek düşündüğünüz kadar kolay değil, özellikle de dünyanın en ölümcül suikastçileri aynı trendeyken. Brad Pitt ile gezintiye çıkın.” açıklamasıyla paylaşıldı.

Bullet Train filminin konusu nedir?

Tokyo’dan Morioka’ya giden yüksek hızlı trende beş suikastçi vardır. Para dolu çanta arayışıyında olan bu beş suikastçi, çok geçmeden hedeflerinin birbiriyle ilişkili olduğunu fark eder ve görevleri hızla kontrolden çıkar.

Bullet Train Brap Pitt

Bullet Train Oyuncuları

Brad Pitt

Brad Pitt, 18 Aralık 1963 tarihinde Abd’nin Oklahoma eyaletine bağlı olan Shawnee ilçesinde dünyaya gelmiştir. Filmde Ladybug (Uğur Böceği) karakterini canlandırmaktadır.

Sandra Bullock, 26 Temmuz 1964 tarihinde Abd'nin Virginia eyaletine bağlı olan Arlington County ilçesinde dünyaya gelmiştir. Filmde Maria Beetle karakterini canlandırmaktadır.

Sandra Bullock, 26 Temmuz 1964 tarihinde Abd’nin Virginia eyaletine bağlı olan Arlington County ilçesinde dünyaya gelmiştir. Filmde Maria Beetle karakterini canlandırmaktadır.

Joey King, 30 Temmuz 1999 tarihinde Abd'nin Kaliforniya eyaletine bağlı olan Los Angeles şehrinde dünyaya gelmiştir. Filmde Prince karakterini canlandırmaktadır.

Joey King, 30 Temmuz 1999 tarihinde Abd’nin Kaliforniya eyaletine bağlı olan Los Angeles şehrinde dünyaya gelmiştir. Filmde Prince karakterini canlandırmaktadır.

Andrew Koji, 10 Kasım 1987 tarihinde İngiltere'nin Epsom kentinde dünyaya gelmiştir. Filmde Kimura karakterini canlandırmaktadır.

Andrew Koji, 10 Kasım 1987 tarihinde İngiltere’nin Epsom kentinde dünyaya gelmiştir. Filmde Kimura karakterini canlandırmaktadır.

Aaron Taylor-Johnson, 13 Haziran 1990 tarihinde İngiltere'nin High Wycombe şehrinde dünyaya gelmiştir. Filmde Tangerine karakterini canlandırmaktadır.

Aaron Taylor-Johnson, 13 Haziran 1990 tarihinde İngiltere’nin High Wycombe şehrinde dünyaya gelmiştir. Filmde Tangerine karakterini canlandırmaktadır.

“Bullet Train filmi ne zaman gösterime giriyor?” üzerine bir yorum

Yorum yapın