1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Cep Telefonu Kredisi Veren Mağaza ve Bankalar! Fırsatları Kaçırmayın!

Son zamanlarda en sık gerçekleştirilen işlemlerden biri telefon aracılığı ile kredi alma işlemidir. Özellikle de kredi ile telefon satın alımı oldukça sık gerçekleştirilmektedir. Telefon almak için yeterli bütçeye sahip olmayan kişiler için geçerli. Telefon satın alımı gerçekleştirmek için bankalar ile ortak çalışan mağazaların kampanyalarına katılım sağlayarak telefon kredisi alabilmekte ve istedikleri telefonu kullanabilmektedir. Bu konu ile ilgili dikkat edilmesi gereken noktalardan biri anlaşmalı mağazaların ya da anlaşmalı bankaların şartları konusunda bilgi sahibi olmaktır. Günümüzde her hangi bir ücret ödemeden taksitli bir şekilde telefon kredisi sağlanabilmektedir.

Cep Telefonu Kredisi

Özellikle nakit alım gücü olmayan bireyler için gerçekleştirilmiş olan bu uygulama sayesinde isteyen herkes istediği telefona sahip olabiliyor. 15 bin liraya kadar satın alımı gerçekleştirilecek olan telefon alımlarında faydalanılabilir.  Telefonu alan kişiler telefonu aldıktan hemen sonra satışını yapıp nakit paraya çevirebilmekte ve ya kullanabilmektedir. Telefon kredisi kullanmak isteyen kişilerin telefon kredisi alabilmek için anlaşmalı bir mağaza ile görüşme sağlaması gerekecektir.

Günümüzde kredi kullanılabilecek olan tek cihaz cep telefonu değildir. Aynı zamanda tablet ya da laptop gibi ürünler içinde kredi kullanma imkanı sağlanabilmektedir. Mağazalarda kredili olarak kullanılmak istenilen ürünlerin başında cep telefonu gelmektedir.  Nakit sıkıntısı çekenlerin başvurduğu yöntemlerden biri olan kredi ile cep telefonu alma durumu oldukça talep gören uygulamalardan biridir.

İşte Telefon Kredisi Almak İçin Gerekenler!

Cep telefonu kredisi çekebilmek için öncelikle anlaşmalı bir mağazadan talep edilen telefonun seçilmesi gerekli. Mağazadaki görevliden telefon ile ilgili detaylı bilgi alınması faydalı olacaktır. Mağaza yetkilisine gerekli bilgileri verdikten sonra kredinin onay aşamasına geçilecektir. Telefon fiyatının tutarı kadar anlaşmalı bankaya mesaj gönderimi sağlanıp bankadan onay gelmesini beklemek gerekecektir.

 Bankalar ise kredi almak isteyen kişinin kredi notuna baktıktan sonra krediye olumlu ya da olumsuz cevap verecektir. Eğer kişinin daha önce kredi ile ilgili problemleri olduysa, kredi çekip ödemediyse ya da kredi notu düşük ise kredi verilmeyebilmektedir. Bu nedenle kredi notu sorgulamak için e devletten bilgi alınabilir.

Banka Onayı Önemli!

Anlaşmalı mağazalardan cep telefonu kredisi başvurusu gerçekleştirilip başvuruya onay alındıktan sonra, kredisi onaylanan kişilerin cep telefonunu alabilir. Fakat kredi tutarı telefonun satışını gerçekleştiren anlaşmalı mağazaya geçmektedir. Anlaşmalı mağazaya geçen tutar sayesinde talep edilen telefona sahip olabilmek mümkün hale geliyor. Bazı durumlarda kredi ile telefon almak isteyen kişilere talep edilenden daha düşük tutarlarda kredi imkânı sunulabilmektedir.

Bu gibi durumlarda telefon almak isteyen kişi dilerse kredi tutarının üzerini tamamlayarak yine istediği telefona sahip olabilir. Telefon kredisi kullanıldıktan sonra anlaşmalı mağaza aracılığı ile telefonun geri ödemesi için taksitlendirme işlemi yapılabilir.  12 aydan 36 aya varan taksit imkânları ile oldukça geniş bir zaman diliminde telefonun geri ödemesi yapılabilmektedir.

Telefon Kredisi ile İstenilen Model ve Özellikte Telefona Sahip Olmak Çok Kolay!

Telefon kredisi ile telefon alma durumu günümüzde pek çok kişinin telefon alırken gerçekleştirdiği işlemlerden biridir. Nakit yetersizliği ya da ekonomik güçlükler nedeni ile kullanmak istediği telefona sahip olamayan kişilerin sıklıkla tercih ediyor. Bu yöntem sayesinde dileyen herkes istediği modelde ve özellikte telefona erişim sağlayabilmektedir.

 Anlaşmalı mağazalar aracılığı ile değerlendirilebilecek bu kampanya sayesinde hayalinizdeki telefona kavuşabilmek artık çok kolay!  Pek çok mağazada uygulamaya geçirilen bu yöntem sayesinde artık herkes istediği telefona sahip olabiliyor. Ayrıca 36 aya varan taksitler ile telefonunun geri ödemesini gerçekleştirebiliyor.

Son yazımız ilginizi çekebilir;”T.C Kimlik Numarası ile İş Görememezlik Rapor Parası Sorgulama Nasıl Yapılır?” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmından fikirlerinizi belirtebilir ve emojileri kullanabilirsiniz.

Yorum yapın