1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

CoinMarketCap İlk Metaverse Etkinliğini Gerçekleştirecek!

CoinMarketCap tarafından hazırlanan Capital 2022, 26 ve 27 Mayıs tarihlerinde “Sevk Zamanı” temasıyla ilk metaverse sanal konferansını gerçekleştirecek.

Kriptonun önde gelen haber ve veri platformunun ilk sanal etkinliği, dünya çapında 5.000’den fazla izleyiciyle canlı bir akış aracılığıyla bir web konferans yazılımı olan Gather.town tarafından barındırılacak.

Buna ek olarak etkinlik, merkezi olmayan finans, blockchain oyunları, metaverse, NFT’ler ve Layer 1 akıllı sözleşme ekosistemindeki konuları kapsayacak çeşitli tartışmalar, paneller ve sanal atölyeler getirmeyi amaçlıyor.

Başlıca konuşmacılar listesinde Binance Kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, MicroStrategy’nin İcra Kurulu Başkanı Michael Saylor ve Jan3’ten Samson Mow gibi sektördeki en başarılı liderler yer alıyor.

Changpeng Zhao

Bir basın açıklamasında Zhao şunları söyledi:

Capital’in teması, CoinMarketCap’in ilk çevrimiçi konferansında konuşmaktan heyecan duymamın ana nedenlerinden biri olan Sevkiyat Zamanı etkinliğidir. Bu benzersiz Metaverse tabanlı etkinlik, gelecekte belirsiz bir zamanda değil, şu anda gerçek çözümler sunan kripto ürünlerine odaklanacak.

CoinMarketCap CEO’su Rush, The Capital’in tek bir blok zincirine odaklanmayacağını, bunun yerine kriptonun küresel ekonomik, sosyal ve politik sistemler üzerindeki etkisini gösteren ve yeni nesil kripto kullanıcıları ve inşaatçılarına ilham veren çözümler sergileyeceğini paylaştı.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”Maymun Çiçeği Nedir? Semptomlar Neler? Tedavisi Var Mı?” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

“Umudumuz, katılımcıların yalnızca düşünce liderlerinden ve inşaatçılardan kripto devrimi hakkında değerli bilgiler edinmemeleridir. Ancak konferans sırasında ve sonrasında CoinMarketCap’i yeni ve sürükleyici deneyimlerle yeni bir ışık altında görecekler.”

CoinMarketCap, sürekli büyüyen kripto para birimi devrimini sergilemek için her yıl The Capital konferansı düzenlemektedir. Sektörde inşa etmek ve ilerlemek için önemli fırsatları paylaşan dünyanın dört bir yanından paydaşları bir araya getiriyor.

Başkent, ilk konferansını geçen 2019’da Singapur’da gerçekleştirdi. 1000’den fazla katılımcıyla 90 yüz yüze konuşmacı tarafından bir araya geldi.

Yorum yapın