1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Doğukan Adal Kaç Yaşında? Doğukan Adal Kimdir? Hakkında Merak Edilenler!

Doğukan Adal kimdir, nerelidir, kaç yaşında, boyu kilosu kaç, sevgilisi kim, burcu ne, boyu kaç cm, gerçek adı ve soyadı ne, nerede yaşıyor?

Birçok kişinin canlı yayın yaparak kendini ispat edeceği platformların başına yer alan Twicih, yaş kısıtlaması ya da katalog kısıtlaması olmadan bu platform üzerinden binlerce insana ulaşabilirsiniz. Twicih konusunda kendini ispatlamış olan Doğukan Adal twicih yayıncıları arasında adından en çok söz ettiren fenomendir.

Fenomen, youtuber ve aynı zamanda twitch yayıncı olan Doğukan Adal 26 Ocak 2001 tarihinde Amerika’da dünyaya geldi. Yayın hayatına 2017 yılından itibaren başlayan Adal, Youtube ve Twich hesabından canlı yayınlar ve Minecraft video yayınları yaparak tanınmaya başladı. Ön plana çıkan mizahi ve eğlenceli yönü ile yüzbinlerce takipçiye sahip oldu.

Doğukan Adal Kimdir? Kaç Yaşında?

Doğukan Adal Kimdir? Kaç Yaşında?
Doğukan Adal Kimdir? Kaç Yaşında?

26 Ocak 2001 yılında dünyaya gelen Doğukan Adal, gözlerini Amerika’da açtı. Asıl memleketi Bursa olan youtuber, eğitim hayatına ilişkin mevcut bilgi bulunmadığından eğitim ile ilgili bilgiler kısıtlıdır. Ayrıca Doğukan Adal 23 yaşındadır.

Hangi Oyunları Oynuyor?

Ünlü youtuber, Minecraft ile ilgili içerikler üretiyor. Bunun yanı sıra Move or Die, Death Road to Canada, Raft, Teardown, ALTF4 kategorilerinde de canlı yayınlar sunuyor.

Nerede Yaşıyor?

Oyun videoları tanınan Adal yaşamını İstanbul’da sürdürüyor. Hangi üniversite de okuduğu ise bilinmiyor. Birçok kişi tarafından sevilen ve videoları izlenen sempatik fenomen Adal, genel itibari ile Minecraft ile ilgili içerik üretmesiyle tanınıyor.

Doğukan Adal Boyu Kilosu Kaç?

Youtuber ve Twitch yayıncısı olan Doğukan Adal ‘ın boyu 1.70 cm, kilosu ise 70 kg civarıdır.

Burcu Ne?

26 Ocak doğumlu olan Doğukan Adal, Kova burcudur.

Doğukan Adal Nerelidir?

Twitch yayıncısı ve Youtuber mesleğini sürdüren Doğukan Adalı, Amerika’da dünyaya geldi.

Doğukan Adal Sevgilisi Kimdir?

Doğukan Adal’ın sevgilisi olup olmadığı konusunda her hangi bir bilgiye ulaşılmadı.

Ayrıca, ”Anna Deniz Kimdir? Boyu Kilosu, Yaşı Kaç? Burcu Ne? (Biyografi)” bu yazı da ilginizi çekebilir.

Doğukan Adal Nerede Yaşıyor?

Çekmiş olduğu oyun videoları ile tanınan Doğukan Adal yaşantısını İstanbul’da sürdürüyor. Kendisine ait birçok sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Her iki platformda da aktif olan fenomen, Twitch hesabında 520 bine yakın takipçisi bulunuyor. Aynı oranda youtube kanalında da takipçisi bulunan fenomen, 2019 yılından itibaren youtube için içerik üretiyor. Oldukça fazla abone sayısı bulunan youtuber Adal, Jahrein ile de yayınlar yapmıştır.

Gerçek Adı Ne? Soyadı Ne?

Kendisi eski adı ile thevideoops yeni adıyla Doğukan Adal’dır. Kendisinin soyadı ise Yılmaz’dır. Tam adı Doğukan Adal Yılmaz şeklindedir.

Nerede Doğdu?

Kendisi Amerika’da doğmuştur.

Bu yazımızda Doğukan Adal kimdir, nereli, boyu kaç, kilosu kaç ve kaç yaşında gibi bilgileri verdik. Alttaki yorumlar kısmından fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

“Doğukan Adal Kaç Yaşında? Doğukan Adal Kimdir? Hakkında Merak Edilenler!” üzerine 2 yorum

  1. Bi kere adal buralı ve burada video çekiyor ve gerçek adi Doğukan adal yılmaz

Yorum yapın