1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

DragonBall Coin (DCB) : Oyun Oynarken Para Kazan!

DragonBall Coin, gün geçtikçe farklı yenilik ve oluşum içinde bulunan kripto borsasında çok farklı bir adım olarak kendini diğer dijital para birimleri arasından sıyırarak öne çıkmayı başarmıştır. GameFi alanında büyük bir yankı uyandırmayı başarmıştır. DragonaBall Coin’in bugünkü güncel fiyatı ₺1.01 TRY, 24 saatlik dilimdeki işlem hacmi tam olarak ₺361.424 TRY. Dolaşımdaki arz verileri mevcut olmamakla birlikte toplam arz maksimum seviyededir. 4.013.040 DragonBall coin bulunmaktadır. DragonBall Coin şu anda işlem yapılan en büyük borsalardan biridir.

DragonBall Coin Nedir? Nasılsın Çalışır? Nasıl Para Kazandırır?

DragonBall Coin (DCB) : Oyun Oynarken Para Kazan!

DragonBall Coin (DBC) GameFi alanında devrim niteliğinde farklı ve yenilikçi bir girişimdir. Böylece BSC’de 3D motor kullanan ilk MMORPG blockchain oyunu olacaktır. Oyun yaklaşık bir aydır tamamlanmış bir halde bulunmaktadır. İlk olarak iki farklı testten geçen oyuna, oyuncuların geri bildirimlerine dayalı olarak, yeni güncellemeler yapılmıştır. Asıl amaçları; oyuncuların geleneksel çevrimiçi oyun gibi oyun deneyimin keyfini çıkarırken aynı anda tamamen para kazanmasıdır. Amaç bu iken kripto dünyasındaki çoğu insanın daha fazla gelir ve verimliliği odakladığını gören proje kurucuları; farklı oyuncuların farklı oyun seçeneklerini seçmelerine izin vermek adına büyük çaplı güncellemelerle yoluna devam etmektedir.

Görevleri bitirme, eğitim, ekipmanı güçlendirme ve PK sürecinin tadını çıkarmayı seven oyun aşıkları için; oyuna başlamak için maliyetleri çok düşük tutmayı amaçlamışlardır. Oyun sürecinin tadını çıkarırken bir yandan yavaş yavaş tokken biriktirebilirsiniz. Böylece eğer daha çok para kazanmaya odaklanırsan, oyun paketi satın alarak doğrudan en yüksek seviyeye geçer ve tüm donanıma sahip olabilirsiniz. Her zaman oynama durumunda oyun paketi için harcanan jeton 2 gün içinde telafi edilebilmekte! DragonBall Coin’in diğer oyun GameFi’lerinden biraz daha karmaşık bir yapıya sahip olduğunu belirten proje geliştiricileri; oyuncunun hızlı bir şekilde başlama ve öğrenmesine yönelik “Play To Earn Tutorial” (Kazanmak için Oyna Eğitimi) adlı bir video dahi hazırlanmıştır. Dragon Ball Coin altyapılı oyun hakkında merakı olanlar, eğitim videosunu izleyerek bilgi sahibi olabilmektedir..

Dragonball İle Heyecan Uyandıran Oyun

Milyonlarca oyun sever ve kripto dünyasında bulunan insanları toplamaya çalışan ilk adım budur. Daha çok fazla yapımın ve firmanın bu sektörde sağlayacağı başarı üzerine; kripto dünyasının içine girmeleri çok da uzak bir senaryo gibi görülmemektedir. Sonuç olarak; tam manası ile eğlenirken para kazanılabilecek bu ortam, milyonlarca yatırımcıda ve bilgisayar oyuncularında derin bir merak yaratıyor. Sosyal medya aracılığıyla erken satışlarını 8 Haziranda başlamış bulunmaktadır. Oyuncuların seçtiği seçimlerine göre görevlerin bulunmaktadır. İlk kullanıcıların genellikle olumlu dönüşlerine bakılınca DragonBall; gelecekteki kripto dünyasında yeni bir evren oluşturmayı başarmadaki ilk adım olduğuna hiç şüphe yok.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”En İyi Kripto Para Borsası Üzerinde Coinlerin Geleceği Ne Olur?” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız. Aşağıdaki yorumlar kısmından DragonBall coin hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın