1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

En İyi Kripto Para Borsası Üzerinde Coinlerin Geleceği Ne Olur?

Uzman analistciler dünya genelinde pek çok sıkıntıların olduğunu ve bu durumun kripto para tahminleri üzerinde doğrudan etkili olduğunu savunuyor. Uzmanlar en iyi kripto para borsası üzerinde bu verileri toplayarak birtakım analizlerde bulunuyor, BTC ve pek çok coinin geleceği tehlike altında… Bu bağlamda uzmanların gerek BTC gerekse de Holo kripto para yorumlarını takip ederek sizde fikir sahibi olabilirsiniz. Uzmanlar yüksek enflasyonist ortamda riskli varlıklardan kaçışın ivme kazandığını ve vatandaşların çok dikkatli olması gerektiğini aktarıyor. Bu sebeple kripto para grafik okuma meselesinin dikkatli yapılması ve tahminlere duygusal yaklaşılmaması konusunda uyarılarda bulunuluyor.

Bizde uzmanların dilinden kripto para cüzdanınızı doldurmanıza fayda sağlayacak birtakım çıkarımları paylaşıyoruz.

BTC, Holo, Ethereum ve Diğer Alt Coinlerde Düşüş Sürecek Mi?

BTC, Holo, Ethereum ve Diğer Alt Coinlerde Düşüş Sürecek Mi?

En iyi kripto para borsası üzerinde yapısı gereği bu coinler sürekli inişli ve çıkışlı bir profil çiziyor. Bu paralelde konuya bakıldığında uzmanlar; BTC, Holo, Ethereum ve diğer alt coinler üzerinde birtakım çıkarımlarda bulunuyor. Çünkü bu coinler uzmanların kripto para grafik okumasına göre 7. haftayı da üst üste kayıplarla geçirdi.

 Uzmanlar CoinMarketCap dolaşımına göre bir süre daha düşüşün devam edeceğini ancak BTC’nin yeniden yükselişe geçebileceğini aktardı. Aynı zamanda madencilik gerektirmeyen Holo ise bu dolaşıma göre bir süre daha düşüşte kalacağını ifade etti. Özellikle Holo kripto para yorumları üzerinde yapılan çeşitli yorumlarda da dikkatli olması gerektiğini belirtti. Çünkü uzmanlar, madencilik yapılmayan coinlerde bir yükseliş olabileceğini de sözlerine ekledi.

Coinlerin Geleceği: Yüksek Enflasyon Rakamları Coinleri Ezecek Mi?

Uzman analistlerden bir tanesi olan Mikhail Karkhalev, inişlerin doğru okunması ile bir yatırım fırsatı doğabileceğine vurgu yapıyor. Ancak kripto para grafik okuma işinin uzmanlara bırakılması ve hurafelere inanılmaması gerektiğini de belirtiyor. Fed’in izlediği para politikası sonucunda en iyi kripto para borsası üzerinde coinlerin bir süre askıda bekleyeceğini de sözlerine ekliyor.

Uzmanlar, Luna ile başlayan çöküşün ne kadar süreceğini, diğer kripto para tahminleri üzerinde inceleyemediklerini belirtiyor. Ancak bu sınavın başarılı bir şekilde verileceğini; BTC, Holo ve Ethereum gibi coinlerin yükselişe geçebileceğini de ifade ediyorlar. Bu bağlamda yatırımcıların oldukça dikkatli olmaları ve sabırlı davranmaları gerektiğini vurguluyorlar. Her iniş ve çıkışta gemileri yakmanın sadece yatırımcıya zarar vereceğini ve bu nedenle kripto para cüzdanlarının giderek boşalacağını belirtiyorlar.

Son yazımız ilginizi çekebilir: ”Baby Doge Coin (BABYDOGE) Nedir?” Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Uyarı: Bu makalede hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir. Yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve sorumluluğun size ait olduğunu unutmamalısınız. Aşağıdaki yorumlar kısmından fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın