1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Elon Musk Şaşırttı! Fakir Gibi Yaşayan Musk’un Tatil Ücreti Ne Kadar?

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk Yunanistan’da tatildeydi. Daha önce çok sade bir hayat yaşadığını belirten hatta evi bile olmadığı söylenen Elon Musk’un Yunanistan’ın Mikonos adalarında yaptığı tatile günlük bir servet ödediği ortaya çıktı. Alınan haberler doğrultusunda insanlar bu tatil ile ilgili yapılan harcamanın ne kadar olduğuna dair merak içerisinde araştırmaya başladı.

Elon Musk’un Bir Günlük Yat Ücreti Ne Kadar?

Edindiğimiz bilgilere göre ünlü CEO’nun bir günlük yat kiralama ücreti 7000 Euro, yani yaklaşık 125,8 bin lira. Eski sevgilisi Grimes bu yaz Musk hakkında çarpıcı iddialarda bulunmuştu. Fazla harcama yapmadığını hiçbir lüksünün bulunmadığını 8 gün boyunca da fıstık ezmesi yediğini belirtmişti. Bu açıklamaların ardından takipçileri gerçeklik payının ne kadar olduğunu fazlası ile merak ediyor.

Mikonos Halkı Elon Musk İçin Ne Dedi?

Gerek Reporter adlı internet sitesinin haberinde; yerel halkın Elon Musk’u çok nazik ve kibar bulduğunu kıyafetlerinin sadeliği ve Mikonos’u gezerken telefon kullanmamasının dikkat çektiği yazıldı. Çevreden gelen tepkiler dünyanın sayılı zenginleri arasında olan Musk için mütevazi bir hayat yaşadığı ve maddi gücünü gereksiz yere harcamadan kullandığı izlenimini yarattı.

Twitter Anlaşmasını Fesh Etti!

Ayrıca geçtiğimiz haftalarda 44 milyar dolara dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter’ı satın almaktan son anda vazgeçen Musk’un anlaşmayı; birçok maddesinin ihlal edildiğinden ötürü fesh ettiği, bu durumda anlaşmadan ötürü,1 milyar dolar  ödemesinin gündeme geldiği konuşuldu. İlerleyen günlerde bu konu ile ilgili haberlerde merakla bekleniyor.

18 Yaşındaki Çocuğu Cinsiyet Değiştiriyor

Elon Musk’un 18 yaşındaki oğlu Xavier babasıyla hiçbir bağı kalmaması için adını ve cinsiyetini değiştirmek istediğini açıkladı.

Tesla ve SpaceX’in kurucusu Elon Musk’un ilk eşi Justine Wilson’dan olan oğlu adını değiştirmek için geçtiğimiz Nisan ayında mahkemeye başvurdu. 

18 yaşındaki Xavier babasıyla olan resmi bağlarını koparmak için annesinin soyadını alarak ismini ‘Vivian Jenna Wilson’ olarak değiştirecek. Bu konuda detaylı bir açıklama yapılmadığı gibi değişim sonrasında haberlere neler yansıyacağı da merak konusu.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir: Üniversitede Politika ve Ekonomi Bölümü Neden Çok Tercih Ediliyor?

Yorum yapın