1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Enes Batur Boyu Kilosu? Enes Batur Kaç Yaşında, Nereli, Kimdir?

Türkiye’nin en eski içerik üreticilerinden olan ünlü youtuber Enes Batur, en çok abonesi olan bireysel you tube kanalının sahibidir. Eğlenceli, video günlüğü ve meydan okuma tarzlı içerikler ile adından söz ettiren Enes Batur için merak edilenleri araştırdık.

Enes Batur Kaç Yaşında? Nerede Doğdu?

Sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda youtuber Enes Batur 9 Nisan 1998 tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. 2023 yılı itibari ile 24 yaşında olan Enes Batur Koç burcudur. Asıl adı Enes Batur Sungurtekin olan fenomenin babası polis, annesi ise hemşirelik mesleğini icra ediyor. Youtube dünyasına bilgisayar ve oyun konsollarının incelenmesi ile atan Enes Batur, kısa zaman içerisinde popüler bir isim oldu. Oyun, komedi ve eğlence videoları ile gözleri üzerine çeken fenomen geniş bir kitleye hitap etmeye başladı.

Sosyal medyada her geçen gün ün kazanan Enes Batur’un 6 milyona yakın takipçisi bulunuyor. 2018 yılında vizyona giren, kendi hayatını anlatan filmde başrol oyunculuğunu üstendi. Hayal mi? Gerçek mi? Filmi ile izleyicilerin karşısına çıktı.

Enes Batur Boyu Kilosu?

Enes Batur Boyu Kilosu?
Enes Batur Boyu Kilosu?

Enes Batur 1,80 cm boyunda, 72 kg ağırlığında olup açık kahverengi göz rengine sahiptir.

Enes Batur Sevgilisi Kim?

Enes Batur bir dönem kendisi gibi ünlü olan youtuber Başak Karahan ile beraberlikleri olsa da kısa sürede son bulmuştur. Ünlü içerik üreticisi Enes Batur Ecenaz Üçer ile beraberlikleri bulunuyor.

Öğrenci olarak eğitimini sürdüren Enes Batur, kendisine ait olan t-shirt tasarımlarını ünlü bir sitede satarak yaşantısını Antalya’da sürdürmektedir.

Enes Batur Nereli?

Arzu Sungurtekin ile Fatih Sungurtekin çiftinin oğlu olan Enes Batur 09 Nisan 1998 yılında Antalya ilinde dünyaya geldi. Enes Batur kanalında yayınladığı videoda yer alan bilgilere göre annesinin Malatyalı, babasının ise Adanalı olduğu yer alır. Kendisi ise Adanalı olduğu tanımlanmıştır.

Enes Batur Burcu Ne?

Sosyal medyada adından en fazla söz edilen, en fazla konuşulan ve aynı zamanda en çok takip edilen isimlerin başında yer alan Enes Batur hakkında birçok konu merak ediliyor. Koç burcu özeliklerini yansıtan Enes Batur’un Toyga Berat ve Elis Berat isimlerinde iki kardeşi bulunuyor.

Bu yazımızda Enes Batur boyu, kilosu, nereli, burcu ne, kaç yaşında, doğum tarihi ve sevgilisi gibi merak edilenleri paylaştık. Yorumlarınızı bekliyoruz..

Yorum yapın