1numara.org
TikTok Beğeni Hilesi

Fortnite Oyunu ve Gelen Büyük Yenilik!

Milyonların ilgi gösterdiği hem ülkemizde hem dünyada yüksek rağbet gören Fortnite oyunu için büyük gelişmeler yaşanmakta. Şimdiye kadar ki en popüler oyunlardan birisi olan fortnite çeşitli etkinlikleri ve geliştirmeleri ile dikkat çekmektedir. Oyun hazırlanıp piyasaya sunulduğundan beri gün geçtikçe etkinlik oyuncusu kadrosunu da geniş bir hale getirmektedir. Bu doğrultuda düzenli olarak gelişme ve oyuna yeni eklentiler yaparak kullanıcıların oyun zevkini arttırmaktadır. Çeşitli konser etkinlikleri ve ünlü isimlerin katılımı ile oyun oldukça popüler bir hale gelmiştir. Daha öncesinde oyuna gelen Travis Scott ve Ariana Grande gibi isimlerin konserleri ile büyük bir izleyici ve oyuncu seviyesi görülmüştür. Binlerce insan oyuna akın ederek konser etkinliklerini kaçırmadan canlı olarak dahil olmuştur. Oyuna kısa bir süre içerisinde gelen iddialar ile kullanıcılarda merak uyandırmıştır.

Fortnite Oyunu İle İş Birliği İle Eminem Konseri Gelebilir

Fortnite oyunu

Ünlü şarkıcı Eminem’in fortnite oyunu içindeki radyo istasyonlarını devralması ile birçok oyuncunun konser etkinliği olabileceğine göz açmıştır. Fortnite ve Eminem arasında olabilecek bir işbirliği ile yüzlerce kullanıcı bu etkinliğe akın akın gelecektir. Kısa bir sürede radyo çalma listelerinde Eminem’in parçalarının gelmesi ile merak uyanmıştır. Bu gelişmelerden kaynaklı oyun severler Eminem’in bir konser etkinliği paylaşacağı düşüncesine girmiştir. Henüz net bir bilgi olmaması ile birlikte bu etkinliğin gerçekleşebilmesi de elbette ki muhtemeldir. Eminem’in şarkılarını dinlemek için oyun içerisinde yer alan arabalara göz atılabilmektedir. Kimi zaman önceki işbirlik şarkılar çaldığı gibi bazen de sadece trend olan Eminem parçaları çalabilmektedir. Burada kimi zaman yeni bir albümden olacak parçaları da duyabilmeniz mümkündür.

Fortnite’dan Büyük Gelişme

Eminem Fortnite tease radyolarını ele geçirdi. oyunda telif hakları sebebiyle korunmakta olan müziği kesen flama modu bulunmaktadır. Bu modu kullanmayan oyuncular ilerki süreçte Eminem’in bazı parçalarını rahatlıkla dinleyebilecektir. Emine’nin fortnite işbirliği ile müziklerini duyurması pek çok oyunseverin dikkatini çekmiştir. Bunun yanı sıra daha önce oyuna Bruno Mars veya çeşitli sanatçılar gibi görünüm ve lisanslı ifadelerde yer almıştır. Daha sonrasında Eminem için de geçerli skin tasarımları yapılmıştır. Fakat radyo istasyonunda Eminem parçaları çalınması oldukça yeni bir haber niteliği taşımaktadır.

Bir önceki yazımız ilginizi çekebilir !

“Loki Dizisi İçinde Beklenmedik Gelişme !” Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın